Глава ОП Єрмак розповів, як зустрів день народження у “Феофанії“

Глава Офісу президента Андрій Єрмак 21 листопада відзначив свій день народження. Як відомо, разом з президентом Володимиром Зеленським він знаходиться в столичній клініці "Феофанія", де лікується від коронавіруса. Як Єрмак відзначив 49-річчя в лікарні, він розповів у публікації на Facebook.

Глава ОП Єрмак розповів, як зустрів день народження у “Феофанії“ - today.ua

"Для мене це був дуже цікавий рік з несподіваними сюжетними поворотами. І ось, вперше в житті зустрічаю день народження в лікарні. Досить несподівано, але сьогодні (21 листопада, - Ред.) був хороший день і я точно його запам'ятаю! Два тижні інтенсивної роботи на відстані від Офісу дозволили подивитися на багато речей свіжим поглядом. Я впевнений, що ми на правильному шляху і нам все вдасться. І хоч кількість випробувань, які звалилися на всіх нас за цей рік, безпрецедентна, у мене немає ніяких сумнівів в тому, що все буде добре ", - написав Єрмак.

Іменинник додав, що його життєвий шлях в цьому році був не простим, і стільки бруду, скільки "вилилося на нього", він не відчував ніколи. При цьому Єрмак дякує за підтримку Володимира Зеленського і всю команду президента, які разом з ним працюють на благо країни.

"Не дивлячись на це я зовсім не втратив драйву і впевненості, тому що з нами йде велика кількість прекрасних і світлих людей. Вдячний президенту за ту можливість, яку саме він дав нашій команді. Якщо хтось ще не вірить в нас, ми будемо боротися за кожну людину, ми будемо переконувати і пояснювати своє бачення і свою стратегію. Я дуже щасливий, що народився саме в цій країні. і, незважаючи на всі складності в долі України, розумію, що у нас всіх з'явився історичний шанс. Це сталося після революцій і повторилося зараз після того, як до влади прийшов президент Зеленський ", - пише Єрмак.

Глава Офісу президента назвав своїми першочерговими завданнями зміцнення економіки країни, її незалежності, а також повернення "наших територій і наших людей, і ніколи більше не дозволити нікому нічого забрати у нас".

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив українцям, що його повторний тест на COVID-19 виявився позитивним.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua