”Фейсбук” подав до суду на українців

670
"Фейсбук" подав до суду на українців - today.ua

Соціальна мережа Фейсбук подала до суду на українців Андрія Горбачова і Гліба Случевського, які працювали у IT-компанії Web Sun Group та незаконно збирали персональні дані користувачів за допомогою невибагливих тестів на кшталт “Що говорить про тебе колір очей?”, “Люди люблять вас за ваш розум або красу?” тощо.

Після проходження розважального “обстеження” користувачам пропонували встановити спеціальний додаток, який отримував обмежений доступ до даних, збираючі персональні дані людей, зокрема, фото і списки друзів. У Фейсбуці повідомили, що з 2016 по 2018 року подібні додатки були встановлені користувачами близько 63 тис. разів.

Наразі у компанії Марка Цукерберга звинувачують розробників Горбачова і Случевського у порушенні законів США з приводу комп’ютерного зламу та в порушенні умов користування соціальною мережею.

Компанія оцінила збиток від їхньої діяльності у 75 тисяч доларів, тобто майже 2 мільйони гривень.

Нагадаємо, раніше київські правоохоронні органи викрили групу зловмисників, які через закритий Telegram-канал продавали персональні дані громадян.

Також ми писали, що клієнт Приватбанку зробив висновок, що зі служби безпеки фінансової установи стався витік несанкціонованої інформації.

загрузка...