Екс-радник Януковича обговорював з російським розвідником “мирний план” щодо України

264
Екс-радник Януковича обговорював з російським розвідником "мирний план" щодо України - today.ua
Фото:РБК

Колишній керівник передвиборчого штабу Дональда Трампа та екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт у 2016 році обговорював з українцем Костянтином Килимником “мирний план” щодо України. Про це стало відомо CNN.

Про плани Манафорта та пов’язаного з російською розвідкою Килимника йдеться у судовому поданні адвокатів Манафорта, яке було засекреченим, але через технічну помилку юристів стало публічним. Подання адвокатів Манафорта підтверджує, що він зустрічався з Килимником у Мадриді, коли працював у передвиборчому штабі Трампа. Загалом відомо про три зустрічі Манафорта з Килимником під час президентської кампанії.

Як відомо, Манафорт ділився з Килимником результатами соцопитувань, пов’язаних з президентською кампанією у США.

За словами Килимника, він у свою чергу детально інформував Манафорта про події в Україні під час президентських перегонів у Сполучених Штатах. Також під час їхніх розмов йшлося про “мирний план” щодо вирішення конфлікту на Донбасі. Зазначений план дій передбачав повернення до України Віктора Януковича, як регіонального лідера у Донецькій та Луганській областях.

Будь-які зв’язки з російською розвідкою Килимник спростовує, але не заперечує, що спілкувався щодо подій в Україні з Манафортом під час виборів президента США достатньо часто.

Раніше повідомлялося, що Президент Росії Володимир Путін може звільнити патріарха РПЦ Кирила (Гундяєва) з посади через те, що той не зміг завадити наданню автокефалії Православній церкві України.

загрузка...