Екологічна катастрофа в Криму: оприлюднено шокуючі результати експертизи

Екологічна катастрофа в Криму: оприлюднено шокуючі результати експертизи - today.ua
Loading...

На пляжі Коктебеля в анексованному Криму забив фонтан з нечистот, результати дослідження води поблизу якого свідчать про екологічну катастрофу на півострові. Про це повідомив кримський громадський працівник і юрист Олександр Таліпов, відомий своєю проросійською позицією, на своїй сторінці в Facebook.

Таліпов оприлюднив підтверджуючі документи.

“Заява глави адміністрації Феодосії, який 8 липня озвучив, що: “Біологічний аналіз отримано – в нормі. Хімічний аналіз буде через два дні. Чекаємо”, – це брехня. Мною було направлено запит до Росприроднагляду з приводу аналізів морської води в районі викиду “нафтового” фонтану, отриману відповідь і експертні висновки повалили мене в шок! Експертиза взятих проб проводилась на материку”, – написав він.

За словами Таліпова, проби води взяли в двох точках: навпроти місця викиду в море і в акваторії, навпроти точки викиду в 35 метрах.

“А тепер цифри. Точка 1. Іон амонію – перевищення гранично допустимої концентрації в 168 разів. Вдумайтеся, в 168 разів! Продуктом розпаду амонію є аміак. У воді він зв’язується з іншими елементами і може створювати дуже токсичні сполуки. По суті, це однозначно каналізаційні стоки”, – зазначив він.

Крім того, результати аналізу свідчать про перевищення норми фосфат-іонів в 39 разів і аніонних поверхнево-активних речовин – в 20 разів. За словами Таліпова, вони утворюються від різних чистячих, миючих засобів, хімії. Незначне перевищення їх концентрації веде до загибелі біологічних організмів і завдає шкоди здоров’ю людей.

“Людей запевнили, що все добре, прикрили дірку, встановили табличку:” Технічна зона – купання заборонено “і пішли відпочивати! Главі адміністрації замість заяв про те, що вода в нормі, треба було скупатися там і рот прополоскати в цій, “нормі”, – обурився Таліпов.

Він також пообіцяв звернутися в силові органи окупантів з цього приводу.

Раніше повідомлялось, що окупаційна влада Криму нахабно бреше президенту РФ Володимиру Путіну про успішний хід курортного сезону на півострові.

Ольга Бузова в одних панчохах в сіточку показала апетитні форми
Ольга Бузова вирішила порадувати своїх фанатів дуже спокусливим фото. Співачка виставила новий знімок після виступу на концертах. Вдячні шанувальники засипали Бузову букетами і подарували великого...
Анастасія Заворотнюк не хвора на рак – це тільки піар: у мережі зробили гучну заяву
Анастасія Заворотнюк знову наробила шуму. Тільки вчора з’явилась інформація про те, що Заворотнюк паралізувало на все життя і вона тепер буде пересуватися на інвалідному візку....
Можуть ампутувати ногу: Діма Білан відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров’ям
Діма Білан ледь не залишився без ноги – всьому виною перелом у двох місцях. Ще в лютому, напередодні прем’єри шоу в Санкт-Петербурзі, співак зламав ногу....
“Посадив мене собі на коліна”: Оля Полякова відверто розповіла про сексуальні домагання продюсера
Оля Полякова розповіла, що якби раніше погодилась на інтимні пропозиції деяких чоловіків, то зараз би по-іншому могла влаштувати свою кар’єру. Українська співачка зізналася, що її...