Дружина Олега Ляшко програла на виборах до Київради

Дружина лідера Радикальної партії Олега Ляшко не пройшла на виборах до Київської облради. За політсилу Ляшко свої голоси віддали 3,86% виборців при прохідному бар'єрі 5%. Таким чином, Росіта Ляшко, яка була першим номером списку Радикальної партії на виборах до Київської облради, не стане депутатом облради.

Дружина Олега Ляшко програла на виборах до Київради - today.ua

Росіта Ляшко не входить до складу жодної з політичних партій і ніколи не мала ніякого відношення до політики. У травні 2020 року вона народила Олегу Ляшко сина, якого подружжя назвало Олександром. Завтра, 28 жовтня, їй виповнюється 50 років.

Олег Ляшко, у свою чергу, балотувався по 208 округу на своїй рідній Чернігівщині, де він розраховував перемогти. Однак, за результатами обробки 90% електронних протоколів, на цьому окрузі поки що перемагає кандидат від "Слуги народу" Анатолій Гунько. Він випереджає лідера Радикальної партії на 1257 голосів. Ляшко вже зараз вимагає перерахунку голосів на тих виборчих дільницях, де була аномально висока явка з високим відсотком голосів за його конкурента Гунько. Ляшко звинуватив владу в спробі фальсифікації виборів і закликав президента Зеленського запобігти цьому.Дружина Олега Ляшко програла на виборах до Київради Згідно з попереднім підрахунком голосів, в Київську облраду проходять партії: ЄС - 19,23% голосів, "Слуга народу" - 17,04%, "За майбутнє" - 11,34%, "Батьківщина" - 9,35%, ОТЗЖ - 6,55%.

Як повідомлялося раніше, діючий мер Києва Віталій Кличко перемагає в першому турі голосування з результатом 50,6%.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua