Другий тур місцевих виборів пройде в усіх містах у різні дні - ОПОРА

Місцеві вибори в Україні вже відбулися, проте, в більшості регіонів пройде ще повторне голосування за тих кандидатів, які потрапили до другого туру, набравши найбільшу кількість голосів. Голова правління ГМ "Опора" Ольга Айвазовська повідомила, що другий тур голосування може пройти в різні дні, в залежності від регіону.

Другий тур місцевих виборів пройде в усіх містах у різні дні - ОПОРА - today.ua

Згідно із законодавством, результати першого туру виборів необхідно встановити не пізніше 12-го дня після голосування, а повторне голосування має бути організовано протягом 3-х тижнів. Точної дати проведення ще одних виборів в ОПОРІ поки назвати не можуть, проте наголошується, що повторне голосування в різних регіонах може відбуватися в різні дні: як 15 листопада, так і 22 листопада. У будь-якому випадку це буде неділя.

В яких містах українцям знову доведеться йти на вибори стане відомо після офіційного оголошення результатів. На даний момент є тільки попередні результати екзит-полів, згідно з якими, в Києві лідирує чинний мер Віталій Кличко (УДАР) з 47,8% голосів; у Львові - Андрій Садовий ( "Самопоміч") - 38%; одесити проголосували в більшості за Геннадія Труханова - 34,4%; в Харкові однозначним лідером став Геннадій Кернес - йому віддали свої голоси 57,9% харків'ян.

Другого туру виборів у Харкові не буде точно, адже чинний міський голова Геннадій Кернес набрав більше 50% голосів. Така ж ситуація в Запоріжжі, де з 60,6% голосів переміг діючий мер міста Володимир Буряк ("Партія Володимира Буряка" Єднання "), в Кривому Розі перемагає Юрій Вілкул ("Українська перспектива ") - 51,82% голосів, і в Вінниці - діючий мер Сергій Моргунов ( "Українська стратегія Гройсмана") набрав 68,8%.

Раніше повідомлялося, що на Чернігівщині розгорнулася драматична боротьба між лідером "Радикальної партії" Олегом Ляшко і висуванцем "Слуги народу" Анатолієм Гунько. на 208 виборчому окрузі оброблено вже понад 70% бюлетенів, і Ляшко зі своїм опонентом йдуть пліч-о-пліч.

ДЖЕРЕЛО5.ua