”Досить нас залякувати!”: Мітинг у Москві набирає обертів (відео)

1449
"Досить нас залякувати!": Мітинг у Москві набирає обертів (відео) - today.ua
Loading...

У Москві продовжується масова акція протесту на проспекті Сахарова. Мітингувальники вимагають дотримання закону на виборах до Мосміськдуми. Також учасники мітингу виступають за припинення кримінального переслідування і закриття кримінальних справ проти учасників липневих і серпневих акцій "За чесні вибори".

Зазначається, що організатори мітингу, подаючи заявку на захід, розраховували максимум на 100 тисяч учасників.

Відомий у Росії комік Данила Поперечний виступив у Москві, де зараз проходять мітинги під гаслом “Повернемо собі право на вибори”. Він вийшов на сцену з закликом до влади, щоб ті перестали залякувати людей і постійно їм брехати.

“Вони намагаються нас залякати. Ми не екстремісти і не злочинці, ми просто громадяни. Досить нас залякувати”, – з такими словами виступив Поперечний.

За даними правозахисної ініціативи "ОВС-Інфо", в Москві були затримані шість осіб, на аналогічній акції в Санкт-Петербурзі — 39 (за даними самих протестувальників, в автозаках вже виявилися не менш 50 чоловік).

Ще шестеро були затримані в Ростові. Демонстративно жорсткими були затримання в Санкт-Петербурзі. Учаснику акції протистояли відразу шестеро силовиків.

Нагадаємо, у Москві 27 липня пройшов мітинг з вимогою реєстрації опозиційних кандидатів на вибори в Московську міську думу. Стало відомо, що учасників акції жорстоко розганяли силовики, провівши масові затримання – в загальній складності понад 1300 осіб.

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...