Допоможе при гіпертонії та хворобах легенів: названо найкорисніший сухофрукт

Сухофрукти можуть бути надзвичайно корисними для організму, тому що це натуральна їжа, в якій міститься багато вітамінів, мінералів і мікроелементів. Особливо корисними вчені називають родзинки - саме їх радять вживати при гіпертонії та хворобах легенів.

Допоможе при гіпертонії та хворобах легенів: названо найкорисніший сухофрукт - today.ua

Зокрема, з ягід винограду можна приготувати відвар. Візьміть 100 грамів сухофруктів, пропустіть їх через м'ясорубку, прокип'ятіть протягом 10 хвилин у склянці води, потім рідину процідіть, а кашу, залишилася, добре відіжміть. Отриманий відвар слід пити протягом дня.

Також настій родзинок допоможе людям при бронхітах і ослабленому стані після перенесення хвороби. Щоб приготувати такий настій, досить залити окропом в термосі сушені ягоди винограду. Пропорція має бути столова ложка на склянку води.

А ще родзинки здавна використовували для лікування фурункулів. З розтертих ягід сушеного винограду робили мазь, змішуючи родзинки з тваринним жиром.

Втім, слід зазначити, що родзинки в певних випадках можуть бути навіть небезпечними для здоров'я. Перед тим, як застосовувати їх у якості лікувального засобу, спочатку зверніться до лікаря.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, чим родзинки можуть бути небезпечними для здоров’я.