Для власників автомобілів з ГБО повідомили приємну новину

Для власників автомобілів з ГБО повідомили приємну новину - today.ua
Loading...

Для власників авто з ГБО (газобалонне обладнання) є хороші новини — у листопаді в Україні збільшилася кількість постачальників автогазу. Якщо раніше дозвіл на експорт зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) в країну отримували “Роснефть” і “Лукойл”, то в листопаді до них приєдналися “Газпром”, “Сургутнефтегаз” і “Іркутська нафтова компанія”. Середня по Україні ціна автогазу на АЗС за добу опустилася на 4 коп./л — до 11,44 грн/л.

Мережа "Привату", яка наростила кількість газових модулів до 514 одиниць, знизила ціни в середньому на 10 коп./л — до 10,86–10,98 грн/л. найнижча ціна в мережі "Привату" зафіксована в Житомирській області — 10,05 грн/л.

На станціях AMIC ціна на стелах (без урахування програм лояльності) опустилася на 17 коп./л — до 11,42 грн/л.

Mango і "Рур груп" знизили ціни на 10-13 коп./л.

Середня по Україні вартість автогазу в мережах АЗС за цей час зменшилася на 40 коп./л.

Раніше поставками російського автогазу для авто з ГБО в Україні займалися компанії Proton Energy S. A. і Tradeluxo Limited, і вони постачали ЗВГ “Роснефти” і “Лукойлу”. У жовтні до них додався автогаз для авто з газобалонним обладнанням, вироблений на Заводі по стабілізації конденсату їмені Черномирдіна. Він є філією ТОВ “Газпром переробка”.

Глава “Укрднепрогаза” Сергій Єрмаков зазначив, що його компанія планує поки що тільки тестові закупівлі 1 тис. тонн ЗВГ для машин з газобалонним обладнанням з Сургутської СЗК.

Раніше повідомлялося, що ціни на українських заправках поки стабільні, але існує ризик того, що вже невдовзі ціни на пальне в Україні піднімуться.

Нагадаємо, що українські АЗС масово закривають. Лише у Рівненській області правоохоронні органи закрили 136 нелегальних АЗС.

Погода на вихідні: дощі та мокрий сніг
Погода на вихідні в Україні обіцяє бути досить теплою. Майже на всій території країни очікується плюсова температура. Про це свідчить прогноз погоди українських синоптиків. За...
DASH-дієта для швидкого схуднення: головні правила харчування
Всі, хто коли-небудь практикував жорсткі дієти для швидкого схуднення, знають, що насправді зайва вага втрачається далеко не так швидко, як обіцяють автори таких правил харчування....
Кохання більше немає: Ксенія Собчак цілується з Богомоловим тільки на камеру
Розлучення Собчак і Богомолова останнім часом дуже активно оговорюють користувачі в мережі. Але цього разу Ксенія Собчак вирішила розмістити у себе в блозі фото, де...
Таїсія Повалій розповіла, яким давньогрецьким ім’ям назвали онука
Таїсія Повалій, яка днями відсвяткувала своє 55-річчя, показала розкішне фото і свій новий образ. Співачка на знімку тримає в руках величезний букет білих троянд. Образ...