Бюджетникам, що працюють на лінії розмежування, призначено 50% надбавки до зарплати

Автор: Оксана Житнюк

Український уряд встановив надбавку за роботу з особливими умовами праці працівникам бюджетних установ, розташованих в населених пунктах на лінії зіткнення на Донбасі. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Бюджетникам, що працюють на лінії розмежування, призначено 50% надбавки до зарплати - today.ua

Відомо, що нараховуватися зазначена надбавка в граничному розмірі 50% посадового окладу буде працівникам державних і комунальних установ, закладів, організацій, що фінансуються з бюджету, які розміщені в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.

Даний вид надбавки буде нараховуватися на період до завершення здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення розмірів винагород військовослужбовцям за участь у операції Об’єднаних сил. Згідно з наказом, військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, вже з 1 травня грошове забезпечення збільшили на 5 тисяч гривень, та на 1 тисячу гривень збільшилася зарплатня бійців, які перебувають у інших районах проведення ООС.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

За словами Полторака, підвищення відбувається в плановому порядку, в межах виділених у 2019 році в Держбюджеті коштів на утримання Збройних Сил та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів.