В одній із шкіл на Кіровоградщині шестикласники побили свого однокласника за те, що через нього команда провалила шкільну естафету.
![Булінг у школі: шестикласника побили за програш на змаганнях Булінг у школі: шестикласника побили за програш на змаганнях - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2018/12/kulak-768x532.jpg)
"Розборки, хто кому неправильно кинув м'яч. Хто не спіймав м'ячик. Ця емоція трошки заспокоїлася після уроку, але вона відбилася негативно в позаурочний час", – розповіла класний керівник Наталія Смелік.
У результаті бійки, хлопчик потрапив у лікарню зі струсом мозку та забоями.
"У дитини були на обличчі синці, вище скроні, по щелепі. Голова була повністю в гематомах. Доторкнутися до голови було неможливо", – каже мама постраждалого хлопця Марина Хрипта.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
За словами батьків, в школі їх сина цькують вже не перший місяць. Батьки говорять, що з дитини не припинили знущатися навіть тоді, коли хлопця виписали з лікарні, де він після побиття пробув два тижні.
Мама одного з хлопців, які побили Михайла, виправдовує свого сина та винним в тривалому конфлікті вважає саме потерпілого. Хоча і свого сина за бійку начебто покарала.
Батьки Михайла звернулися до поліції та сподіваються, що винних покарають. Перевести дитину до іншої школи вони не можуть, бо у селі тільки одна школа з одним шостим класом.
Нагадаємо, Верховна Рада прийняла законопроект про протидію булінгу. За цькування в навчальних закладах вчителям загрожує від 850 гривень до 1700 гривень.
Раніше повідомлялося, що нетверезий поліцейський у столиці вкрав у 12-річної школярки телефон.