БПП може створити коаліцію з партією Вакарчука

3159
БПП може створити коаліцію з партією Вакарчука - today.ua
Фото: facebook/GolosZmin

“Блок Петра Порошенко” не виключає коаліції в парламенті з партією “Голос” українського співака Святослава Вакарчука. Про це заявила заступник голови фракції БПП у Верховній Раді Ірина Луценко.

За її словами, якщо Святослав Вакарчук зайде в парламент і його курс збігатиметься з курсом БПП, фракція запропонує йому увійти в конструктивну співпрацю.

Нардеп також зазначила, що БПП, який точно увійде в Верховну Раду нового скликання згідно з соціологічними дослідженнями, конкуруватиме з партією Вакарчука на парламентських виборах.

Зазначимо, що згідно з останніми соцопитуваннями, за Блок Петра Порошенка “Солідарність” збираються голосувати 10,6% опитаних, що достатньо для заходу у парламент. У той же час, партія “Голос” Вакарчука поки що не долає 5-тивідсотковий бар’єр, необхідний для проходження в парламент, набираючи всього лише 0,9%.

Нагадаємо, раніше радник з економічних питань новообраного президента України Володимира Зеленського Олександр Данилюк заявив, що партія “Слуга народу” може створити коаліцію з партією Вакарчука.

Нагадаємо також, що заступник голови партії “Батьківщина” Сергій Власенко розповів, з ким нардепи готові увійти в коаліцію в парламенті.

загрузка...