Богдан назвав результат “Слуги народу“ на місцевих виборах провальним і звинуватив у цьому Зеленського

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан прокоментував результати партії "Слуга народу" на місцевих виборах і назвав причину низької підтримки президентської політсили. У провалі "слуг народу" Богдан звинуватив особисто президента Володимира Зеленського.

Богдан назвав результат “Слуги народу“ на місцевих виборах провальним і звинуватив у цьому Зеленського - today.ua

Богдан вважає, що глава держави неправильно побудував систему координат виборчого штабу. Він зазначив, що катастрофи в цьому немає, але чітко зрозуміло, що той курс, який було обрано - неправильний.

"Він призведе до того, що знижуються твої рейтинги. Треба робити висновки, треба, звичайно, покарати винних. Наскільки я розумію, винних карати не будуть, а як завжди, їх нагородять, а тих людей, які дійсно працювали - зараз будуть карати" , - заявив Богдан.

На думку Богдана, програш "Слуги народу" на виборах означає зниження легітимності влади та довіри народу до неї.

Остаточні підсумки виборів будуть оголошені не пізніше 6 листопада, проте в президентській партії вже розуміють, що виборча кампанія не стала для неї успішною. Проросійська партія «Опозиційна платформа - За життя» (ОПЗЖ) здобула перемогу в східних областях, "Європейська солідарність" Петра Порошенко вибилася в лідери в західних областях.

На цих виборах стало зрозуміло, що в порівнянні з президентськими виборами, коли "Слугу народу" підтримали 43% українців, а ОПЗЖ і "ЄС" отримали 13% і 8% відповідно, рейтинг президентської партії вже не такий високий. Цього разу голоси розділилися практично порівну між трьома політсилами. "Слуга народу" лідирує в центральних областях, але в інших регіонах підтримка партії впала.

Нагадаємо, 3 листопада чотири фракції в парламенті відмовилися підтримати законопроект Володимира Зеленського про розпуск Конституційного суду.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com