Візовий режим України з Канадою: посол зробив заяву

2360
Візовий режим України з Канадою: посол зробив заяву - today.ua

Надзвичайний і Повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко констатував, що кожен четвертий українець отримує відмову при в’їзді до Канади.

Незважаючи на прогрес у військовій співпраці з Канадою, яка в 2019 році має намір поставити Україні снайперські гвинтівки LRT-3, особливого просування на візовому терені в українській владі не спостерігається.

“У питанні скасування віз для українців ми стоїмо на місці. Більш того, немає у нас великого прогресу і в зменшенні кількості відмов”, – сказав посол.

“Відносно введення безвізового режиму c Україною – це малоймовірно. Реальний безвізовий режим діє тільки з США. Громадяни Євросоюзу, Ізраїлю та деяких інших країн, які мають безвізовий режим з Канадою, зобов’язані отримати електронну систему авторизації для в’їзду в Канаду. При цьому громадяни таких країн Євросоюзу, як Румунія і Болгарія, отримали таке право тільки з 1 грудня 2017 року. Так що стосовно України безвізовий режим поки малоймовірний”, – пояснив порталу Today.ua ліцензований імміграційний консультант з Монреаля Віталій Синиченко.

Тим часом Канада почала збирати біометричні дані з усіх прохачів віз з українським громадянством. Нововведення торкнулося всіх бажаючих отримати туристичну візу, дозвіл на роботу, навчання і постійне проживання у Канаді.

загрузка...