Байден перебуває за крок до перемоги: в США рахують голоси в останньому штаті

У США триває підрахунок голосів, і за попередніми результатами, кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден набирає 264 голоси, в той час як у республіканця і чинного президента Дональда Трампа - 214 голосів. Для перемоги на виборах президента США Байдену залишилося набрати всього 6 голосів.

Байден перебуває за крок до перемоги: в США рахують голоси в останньому штаті - today.ua

Розрив у даний момент незначний і підрахунок голосів триває. Підсумок голосування залежить від результатів підрахунку голосів в штатах Невада, Пенсільванії і Північній Кароліні, де ще не всі голоси підраховані.

У Неваді пораховано 75% голосів: Байден лідирує з 49,3%, у Трампа - 48,75%. У Пенсільванії, станом на ранок 5 листопада, підраховано 89%, де лідирує Трамп з 50,7% голосів, а у Байдена - 48,1%. У Північній Кароліні пораховано 94%: у Трампа - 50,1% голосів, у Байдена - 48,7%.

Якими б не були результати виборів, Дональд Трамп залишиться в кріслі президента до січня 2021 року і він буде наділений відповідними повноваженнями до тих пір, поки не відбудеться інавгурація нового президента.

Якщо Джо Байден стане новим президентом США, то це буде найстарший глава держави в історії країни. У штабі демократа вже святкують перемогу, незважаючи на те, що голоси ще рахуються. Байден впевнений, що ніщо не завадить йому набрати 270 голосів виборців, необхідних для перемоги.

Як вже відомо, нинішні вибори президента США відзначилися високою явкою. У них взяли участь понад 150 млн. осіб (при 330 млн. громадян США).

Нагадаємо, раніше представник Демократичної партії США Джо Байден заявив, що у нього є чіткі плани по Україні, які він реалізує у разі своєї перемоги.