“Азов“ показав відео знищення піхоти і ДЗОТу бойовиків на Донбасі

На Донбасі бійці полку "Азов" знищили ДЗОТ бойовиків "ДНР", а також нанесли удар по піхотинцям, що воюють на боці незаконних збройних формувань. Відео знищення опублікувала прес-служба "Азову".

“Азов“ показав відео знищення піхоти і ДЗОТу бойовиків на Донбасі - today.ua

"Війна на Донбасі триває. Полк "Азов" продовжує завдавати нищівних ударів окупантам. Відео з БПЛА, на якому бійці ООС прицільно вражають ворожі позиції. Азовці знищують піхоту терористів. Керовані ракети летять прямо в ДЗОТ окупантів", - йдеться в повідомленні.

Волонтер Юрій Мисягін також оприлюднив відео знищення ДЗОТу окупантів та зазначив, що зйомка велася на Світлодарській дузі.

https://www.youtube.com/watch?v=GXNPmuru3k4&fbclid=IwAR2OWhZ44YI2kRjMkidx84JWr08lby3akNzYiwHzwgUNxC1lJGsPYwGJQPs

ДЗОТ – довготривала замаскована вогнева точка. Являє собою польову оборонну фортифікаційну споруду, що побудована з колод, дощок і грунту. Основними перевагами ДЗОТів є можливості його швидкого і скритного для противника зведення, при обмежених ресурсах будівельних матеріалів і сил. Як правило, ДЗОТи встановлюють в місцях, які панують над місцевістю або мають складний рельєф. Крім цього, будівництво ДЗОТів доцільно на найбільш ймовірних напрямках атак противника.

Нагадаємо, стали відомі результати розслідування факту захоплення бійців ЗСУ в полон бойовиків “ДНР”.