Apple відмовилася продавати нові iPhone

У компанії Apple з’явилися несподівані проблеми з постачанням комплектуючих деталей до новеньких iPhone Xr. Так, світові продажі нових гаджетів відклали через проблеми з дисплеями.

Apple відмовилася продавати нові iPhone - today.ua

Нагадаємо, минулого тижня під час презентації своїх нових гаджетів компанія Apple показала нову лінійку своїх смартфонів, яка поповнилася трьома моделями. Так були продемонстровані 6,1-дюймовий iPhone Xr з ЖК-дисплеєм, 5,8-дюймовий iPhone XS з OLED-дисплеєм і 6,5-дюймовий iPhone Xs Max з OLED-дисплеєм.

Під час презентації було заявлено про зниження вартості iPhone 7 (тепер коштує $ 449) і iPhone 8 (тепер коштує $ 599). Ціни на нові моделі наступні: iPhone Xs - $ 999, iPhone Xs Max - $ 1099, iPhone Xr - $ 749.

Apple відмовилася продавати нові iPhone

Як повідомляє The Verge, перші дві моделі iPhone Xs і iPhone Xs Max надійдуть у продаж в США вже 21 вересня. Третій смартфон iPhone Xr планують продавати з 19 жовтня. Все через проблеми з LCD-дисплеєм. Як виявилося, в смартфоні неправильно відбувається розсіювання світла підсвічування у вирізу. Ще одна проблема полягає в обсязі виробництва з боку Japan Display, а також проблеми з програмами вже з боку Apple.

Як повідомляли раніше Today UA, в серпні 2018-го відбулася перша аварія за участю безпілотного автомобіля Apple: в Lexus RX450h, який використовується для відпрацювання безпілотних технологій, врізався електромобіль Nissan Leaf. Інцидент стався недалеко від штаб-квартири Apple в Купертіно.