Ані Лорак розповіла, за що просила пробачення у своєї доньки

457
Ані Лорак розповіла, за що просила пробачення у своєї доньки - today.ua

Українська співачка Ані Лорак, яка довгий час живе і виступає в Росії, зізналася, що на неї сильно образилася власна дочка. За словами артистки, через щільний гастрольний графік їй рідко вдається бачитися з 7-річною Софією, через що дівчинка сильно засмучується.

Нещодавно 40-річна Ані Лорак через гастролі по РФ навіть пропустила модний показ за участю дочки. Софія дуже засмутилася, не побачивши мами в глядацькому залі. Для дівчинки це був особливий показ – вона брала участь у заході в якості однієї з моделей. Після показу мод малеча зателефонувала матері і висловила своє невдоволення тим, що та проміняла її на черговий концерт у російській глибинці і не була поруч з донькою в такий відповідальний момент.

“Вона мені зателефонувала після показу, і каже: “От у всіх були мами, а де моя мама? Чому моєї мами немає?” – розповіла Ані Лорак.

Зірка зізналася, що їй довелося виправдовуватися і вибачатися перед дочкою: “Я кажу, розумієш, у всіх просто мами, а у тебе мати-артистка. У тебе особлива мама”.

Раніше Ані Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram фотографію, на якій позує разом з відомою британською актрисою Хелен Міррен і своїм другом Філіпом Кіркоровим.

Today.ua повідомляв, що Гайтана розвеселила шанувальників новим відео з маленькою донькою Сапфір-Ніколь.

загрузка...