Анастасія Заворотнюк у важкому стані: зірку не пускають додому на свята

Анастасія Заворотнюк зараз знаходиться в дуже важкому стані в лікарні, незважаючи на те, що в пресі нещодавно з'явилася інформація про те, що артистка йде на поправку.

Анастасія Заворотнюк у важкому стані: зірку не пускають додому на свята - today.ua

Заворотнюк доведеться провести зимові канікули в лікарняних стінах. Як би не намагалися родичі забрати Настю додому, лікарі їм категорично забороняють через її важкий стан. "Медики залишилися непохитні: Анастасія проведе весь цей час [новорічні свята] за стінами реабілітаційної клініки", - пише Telegram-канал Mash.

Петро Чернишов, рідні і інші члени сім'ї зможуть відвідувати Анастасію Заворотнюк у лікарні і скрасити її самотність в Новому 2020 році. Правда, рідні досі не хочуть підтверджувати інформацію про те, паралізована зараз актриса чи ні. Насправді, виходячи з вердикту лікарів, є всі підстави вважати, що Заворотнюк зараз почуває себе дуже погано. Поки актриса в лікарні, в ЗМІ активно обговорюють подробиці її роману з Жигуновим, навіть користувачі Мережі вважають, що хвороба актриси пов'язана з її минулим романом. Але зараз сім'ю няні Віки супроводжують одні неприємності, починаючи від великих штрафів за комунальні послуги до заморожування рахунків Петра Чернвшева. Адже Заворотнюк зараз особливо потрібні гроші на лікування.

Анастасія Заворотнюк у важкому стані: зірку не пускають додому на свята

Раніше ми повідомляли про те, що Анастасія Заворотнюк зможе подолати рак. Знахар Олександр Ручкін впевнений, що вже через три тижні актрисі стане помітно краще, і вона відчує повернення сил.