Алла Пугачова кинула свою позашлюбну дочку в пологовому будинку: нею виявилася Світлана Лобода

Автор: Юрчук Вікторія

Світлана Лобода, яка живе і виступає в Росії, може виявитися позашлюбною дочкою Алли Пугачової. Біологічним батьком популярної української співачки називають керівника ВІА "РИТМ" Олександра Авілова, з яким співачка гастролювала в рік народження Лободи по Україні. З ним же Аллі Борисівні в той час приписували роман. Також журналісти з'ясували, що як раз в 1982 році Пугачова трохи додала у вазі. У той час завагітніти, коли ти не заміжня, було справжньою ганьбою, тому Алла Пугачова злякалася за свою репутацію і залишила Світлану Лободу в пологовому будинку.

Алла Пугачова кинула свою позашлюбну дочку в пологовому будинку: нею виявилася Світлана Лобода - today.ua

[embed]https://www.instagram.com/p/B1mGr_DnQGg/?utm_source=ig_embed[/embed]

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Російські ЗМІ вважають, що Пугачова також могла відмовитися від Лободи і після того, як Авілов потрапив до в'язниці. Що стосується схожості артисток, то тут все дуже легко визначити: однаковий розріз очей, носа, форма обличчя і навіть голос у них схожий. За словами журналістів, навіть Крістіна Орбакайте так не схожа на Аллу Борисівну, а якщо подивитися на Лободу, то у неї ідентичне підборіддя та губи, як у її батька Авілова. Крім того, Світлана Лобода зовсім не схожа на своїх батьків. Звичайно з часом Лобода і Пугачова зробили не одну пластичну операцію і схожість їх стала не такою помітною. Але тим не менш, правду про позашлюбну дочку у Примадонни не вийшло приховати.

Алла Пугачова кинула свою позашлюбну дочку в пологовому будинку: нею виявилася Світлана Лобода

Раніше ми повідомляли про те, що Алла Пугачова відмовилася виступати в Росії напередодні Нового року та приймати участь у новорічних вогниках".

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне