Зеленський порушив карантин: “Ні масок, ні дистанції, ні штрафів“

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Хмельницького 3 червня відвідав місцеве кафе. Незважаючи на карантинні обмеження, глава держави разом з головним санлікарем Віктором Ляшко, головою Офісу президента Андрієм Єрмаком та іншими чиновниками вирішив випити кави в одному із закладів, куди їх безперешкодно пустили. Мер Хмельницького Олександр Симчишин також приєднався до цієї компанії.

Зеленський порушив карантин: “Ні масок, ні дистанції, ні штрафів“  - today.ua

Судячи з фото, ніхто з команди президента не дотримувався соціальної дистанції за столиком і не сидів у захисній масці. У тісному кав'ярні зібралося не менше восьми людей без засобів індивідуального захисту, що вважається порушенням. Як відомо, тільки з 5 червня кафе і ресторани в Україні за законом зможуть працювати без обмежень, а поки що їм дозволено обслуговувати клієнтів лише на винос або на літніх майданчиках, якщо вони відповідають всім епідеміологічним вимогам. Навіть після зняття цих обмежень за одним столиком в закладах зможуть сидіти не більше чотирьох осіб. За порушення правил передбачений штраф.

Зеленський порушив карантин: “Ні масок, ні дистанції, ні штрафів“

"Крута кава в Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кафе виходять з карантину, приходимо до себе потихеньку від коронавірусної епідемії", – написав Зеленський під фото в Telegram.

Ймовірно, заради президента хмельницька кав'ярня в центрі міста зробила виняток, і тому пустила його з супроводжуючими, не дивлячись на обмеження. Візит президента стане честю для будь-якого закладу, тим більше в період відсутності навали клієнтів.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський проведе Трійцю на Азовському морі, на заповідному Бірючому острові, де розташована одна з президентських дач.

ДЖЕРЕЛОglavred.info