З 1 січня в Україні через подорожчання електроенергії зросте і квартплата

6310
З 1 січня в Україні через подорожчання електроенергії зросте і квартплата - today.ua

З 1 січня 2019 року у Києві очікується подорожчання квартплати у зв’язку із підвищенням тарифів на електроенергію для оптовиків. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв під час брифінгу.

За його словами, нові тарифи на квартплату очікуються по всій Україні.

Він нагадав, що з початку року, 1 січня, вступає в силу закон про ринок електроенергії, а це спричинить серйозні зміни в поставках, закупівлі електроенергії, “які треба врахувати”.

“Зростає ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, для освітлення місць загального користування, згідно з рішенням НКРЕКУ, тому цей факт вплине на зростання вартості утримання будинків по всій країні безумовно”, – наголосив заступник голови Київської міської держадміністрації.

При цьому начальник Управління розвитку ЖКГ департаменту житлово-комунальної інфраструктури міськдержадміністрації Віра Радченко уточнила, що тарифи на електроенергію для населення України залишиться незмінними – 1,68 грн/кВт.

Нагадаємо, наприкінці опалювального сезону на українців чекає чергове підвищення тарифів на газ – з 8,55 грн за кубометр до приблизно 9,7 грн.

Крім того, у Києві підвищили тарифи на холодну воду.

Також київська влада має намір в черговий раз підняти тариф на вивезення сміття.

загрузка...