Військовий креатив: на Волині до приїзду Зеленського військові пляшками вичерпували воду з калюж, - фото

Військовий креатив: на Волині  до приїзду Зеленського військові пляшками вичерпували воду з калюж, - фото - today.ua

На Волині місцеве військове командування креативно підійшло до зустрічі президента Зеленського. Вояків змусили вичерпувати воду з калюж, які утворились у дорожніх вибоїнах. Про особливості місцевого військового креативу розповів "24 канал".

Учора, 9 липня, перед візитом гаранта на Волинь, військових 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, яка дислокується в Луцьку, усіх підняли по тривозі. Правда, тривога, на щастя, була не бойова і навіть не навчальна. Однак діяти треба було швидко. Військових перетворили на меліораторів,  доручивши їм терміново осушити калюжі з водою, які утворились у глибоких дорожніх вибоїнах.

На боротьбу з калюжами залучили всіх контрактників, а також усіх, хто на той час був вільний у військовій частині. Солдатів "озброїли" пластиковими пляшками з обрізаним дном (на кшталт тих, які використовують продавці для сипучих матеріалів), відрами та наказали вичерпувати воду з калюж. Те, що зоставалося на дні, вояки розмітали саморобними зеленими віниками з листям.

Військовий креатив: на Волині  до приїзду Зеленського військові пляшками вичерпували воду з калюж, - фото

По тому, коли калюжі були таким робом осушені, приступили до латання дороги. Ями позаливали розплавленою смолою та засипали щебнем. Усе це встигли зробити до приїзду Зеленського.

Не знати, чи оцінив президент свіжозалатану дорогу від летовища до КПП, але на колесах президентського кортежу, звісно, ці дорожні "жуйки" могли залишитися.

Після того, як хтось із учасників дорожнього креативу виклав фото і відео в Мережу, історію з осушенням калюж прокоментував один із тамтешніх воєначальників. Він пояснив, що таке латання дірок аж ніяк не пов'язане з візитом президента. Це було чергове прибирання території і черговий ремонт дороги. Просто воно співпало в часі із візитом гаранта.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=s24t9S6l5Qg&feature=emb_logo

Щоправда, як пояснили люди, які "в темі", останній ремонт дороги (хоча б такий) тут проводили, принаймні, 20 років тому.

Нагадаємо, справи кепські у нас не лише з дорогами, але й з екологією річок. Так, на днях, президент Угорщини Янош Адер написав листи своєму українському та румунському колезі щодо неприпустимого забруднення річок. Після недавніх злив у Закарпатті річка Тиса принесла з України в Угорщину тонни побутового сміття.

У ПЦУ розвінчали головний міф про свято Маковія: звідки виникла традиція освячення маку
У п'ятницю, 14 серпня, православні відзначатимуть Медовий Спас, або Маковія. У цей день в храмах можна побачити людей з кошиками стиглих плодів, букет...
У Мінську озброєні люди захопили офіси “Яндекса“ і Uber: співробітників не випускають з приміщення
На фоні мітингів в Білорусі, які тривають вже четвертий день, в Мінську невідомі озброєні люди заблокували офіси компаній “Яндекс“ і Uber. За інформац...
Навчальний рік у вищій школі: через коронавірус кожен вуз сам вирішуватиме, як йому навчати
Навчальний рік в різних вузах буде організований по-різному. Навіть більше, по-різному він буде починатися для різних курсів. Така різноманітність дат...
Зеленський вимагає від Лукашенка звільнити затриманих українців: “Ми завжди були хорошими друзями“
Україна вимагає від Білорусі, як можна швидше звільнити затриманих у Мінську українських волонтерів Костянтина Реуцького і Євгенія Васильєва, а також ...
Паралельно з COVID-19 в Європі почалася епідемія нового, ще більш страшного вірусу
Медики вважають, що новий смертоносний вірус менінгоенцефаліту в Європі розносять комарі. Всі пацієнти, що потрапили в лікарні з цією інфекцією, прожи...