Військовий креатив: на Волині до приїзду Зеленського військові пляшками вичерпували воду з калюж, - фото

На Волині місцеве військове командування креативно підійшло до зустрічі президента Зеленського. Вояків змусили вичерпувати воду з калюж, які утворились у дорожніх вибоїнах. Про особливості місцевого військового креативу розповів "24 канал".

Військовий креатив: на Волині  до приїзду Зеленського військові пляшками вичерпували воду з калюж, - фото - today.ua

Учора, 9 липня, перед візитом гаранта на Волинь, військових 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, яка дислокується в Луцьку, усіх підняли по тривозі. Правда, тривога, на щастя, була не бойова і навіть не навчальна. Однак діяти треба було швидко. Військових перетворили на меліораторів,  доручивши їм терміново осушити калюжі з водою, які утворились у глибоких дорожніх вибоїнах.

На боротьбу з калюжами залучили всіх контрактників, а також усіх, хто на той час був вільний у військовій частині. Солдатів "озброїли" пластиковими пляшками з обрізаним дном (на кшталт тих, які використовують продавці для сипучих матеріалів), відрами та наказали вичерпувати воду з калюж. Те, що зоставалося на дні, вояки розмітали саморобними зеленими віниками з листям.

Військовий креатив: на Волині  до приїзду Зеленського військові пляшками вичерпували воду з калюж, - фото

По тому, коли калюжі були таким робом осушені, приступили до латання дороги. Ями позаливали розплавленою смолою та засипали щебнем. Усе це встигли зробити до приїзду Зеленського.

Не знати, чи оцінив президент свіжозалатану дорогу від летовища до КПП, але на колесах президентського кортежу, звісно, ці дорожні "жуйки" могли залишитися.

Після того, як хтось із учасників дорожнього креативу виклав фото і відео в Мережу, історію з осушенням калюж прокоментував один із тамтешніх воєначальників. Він пояснив, що таке латання дірок аж ніяк не пов'язане з візитом президента. Це було чергове прибирання території і черговий ремонт дороги. Просто воно співпало в часі із візитом гаранта.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=s24t9S6l5Qg&feature=emb_logo

Щоправда, як пояснили люди, які "в темі", останній ремонт дороги (хоча б такий) тут проводили, принаймні, 20 років тому.

Нагадаємо, справи кепські у нас не лише з дорогами, але й з екологією річок. Так, на днях, президент Угорщини Янош Адер написав листи своєму українському та румунському колезі щодо неприпустимого забруднення річок. Після недавніх злив у Закарпатті річка Тиса принесла з України в Угорщину тонни побутового сміття.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua
“Нафтогаз“ продаватиме газ за тарифом дешевше 6,99 за “куб“ за однієї умови
“Нафтогаз“ повністю готовий до того, щоб із 1 лютого почати продавати газ для побутових споживачів за дешевим тарифом на газ – по 6,99 гривні за кубом...
«Схожі?»: Ані Лорак показала рідкісне сімейне фото зі старшим братом
Ані Лорак дуже рідко показує своїх рідних. І робить вона це лише в сторіз. Зірка здивувала зовнішньою схожістю зі старшим братом Ігорем, з яким вона п...
Пожежа гуртожитку в Павлограді: їдкий дим відрізав жителям горішнього поверху шлях до евакуації
У Павлограді Дніпропетровської області сьогодні, 23 січня, спалахнула пожежа в п'ятиповерховому гуртожитку. Вогонь виник на третьому поверсі. Полум'я ...
Україні бракує на субсидії 10 мільярдів гривень, - Лазебна
На субсидії в Україні бракує грошей. Міністр соцполітики Марина Лазебна в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера“ озвучила суму в 10 мільярдів гр...
В Україні знижується рівень захворюваності на коронавірус - в країні вільні більше 70% ліжок для Covid-хворих
Рівень захворюваності на коронавірус в Україні стрімко падає. За даними Міністерства охорони здоров'я, на суботу, 23 січня 2021 року по всій країні ві...