В “Ощадбанку” розповіли, як отримати субсидію без черг

205
В "Ощадбанку" розповіли, як отримати субсидію без черг - today.ua

Керівництво “Ощадбанку” запровадило ряд заходів, які дозволять уникнути черг у відділеннях банку в період виплати громадянам монетизованих субсидій та оплати комунальних послуг. Про це повідомили у прес-службі банку.

Від сьогодні, 12 березня, українці можуть отримати субсидії у грошовій формі у будь-якому відділенні “Ощадбанку”. Якщо субсидіант не є пенсіонером і при цьому не має поточного рахунку в “Ощадбанку”, Міністерство соціальної політики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через банк. Якщо субсидіант не є пенсіонером, але має поточний рахунок в “Ощадбанку” для виплати соціальної допомоги/депозитів/заробітної плати, субсидію автоматично буде зараховано саме на цей рахунок, і банк надішле SMS про її надходження. Отримання субсидії в грошовій формі відбуватиметься через систему грошових переказів “Швидка копійка”.

Так, для зручності клієнтів та уникнення черг запроваджено попередню реєстрацію субсидіантів на офіційному сайті або через контакт-центр “Ощадбанку”. Це дасть клієнту змогу самостійно обрати найбільш зручне для нього відділення, час та дату для отримання субсидії без зайвого очікування.

Крім того, у відділеннях з великим навантаженням продовжено час роботи та впроваджено додаткові робочі дні.

Як повідомили у прес-службі “Ощадбанку”, при отриманні субсидій через систему грошових переказів “Швидка копійка” або за зарахування коштів на поточні рахунки комісія з субсидіанта не стягуватиметься.

Today.ua повідомляв, що 4 березня в Україні почали виплачувати субсидії за комунальні послуги готівкою. Пенсіонери-субсидіанти отримають субсидію одночасно з пенсією через “Укрпошту” або на свій банківський пенсійний рахунок.

загрузка...