Укрзалізниця обмежить рух потягів до Польщі

Автор: Олексій Скубій

Через проведення модернізації залізничної лінії на території Польщі з 27 по 31 травня рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Медика не здійснюватиметься. Про це повідомляє Укрзалізниця.

Укрзалізниця обмежить рух потягів до Польщі - today.ua

У цей час поїзди, які курсують з України до Польщі, обмежуватимуть маршрут прямування до станції Медика (Польща) та до Львова.

Поїзд № 36/35 Одеса – Перемишль у період з 26 по 31 травня обмежить маршрут курсування до станції Медика (Польща). Час відправлення та прибуття поїзда – згідно з діючим графіком.

Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

Автобус вирушатиме з Медики о 10:02, прибуватиме до Перемишля о 10:45. Зворотно відправлення автобуса з Перемишля о 17:34, прибуття в Медику о 18:17.

Швидкісний поїзд № 706/705 Київ, Львів – Перемишль у період з 27 по 31 травня обмежить маршрут курсування до станції Медика.

Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика буде забезпечено пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку.

Автобус, передбачений для пасажирів цього поїзда, вирушатиме з Медики о 12:37, прибуватиме до Перемишля о 13:20. Зворотно відправлення з Перемишля о 14:40, прибуття в Медику о 15:23.

Швидкісний поїзд № 716/715 Київ – Перемишль у період з 27 по 31 травня курсуватиме діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до станції Львів, йдеться у повідомлення перевізника.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, раніше компанія "Укрзалізниця" запустила новий регулярний контейнерний поїзд від станції "Нижньодніпровськ-Вузол" до станції "Славкув" у Польщі.

Також ми писали про те, що змінився порядок проходження митного та прикордонного контролю в потязі Київ-Варшава.