”Укрпошта” гарантує безкоштовну доставку пенсій

1405
"Укрпошта" гарантує безкоштовну доставку пенсій - today.ua

На сьогодні “Укрпошта” – оператор номер один по виплаті пенсій всередині країни. За даними “Укрпошти”, 45 відсотків всіх пенсій українці отримують через цю компанію. Відомо, що “Укрпошта” виплачує і інші соціальні виплати в будь-якому населеному пункті. “Укрпошта” має численну розгалужену мережу відділень по всій Україні. Їх в країні – понад 11 тисяч. Це дає можливість забезпечити всіма необхідними послугами кожного жителя України.

“Укрпошта” гарантує безкоштовну доставку пенсій додому без оформлення карт і відкриття спеціальних рахунків, відсутність ризиків невиплат внаслідок банкрутства або погіршення фінансового стану банків, можливість одночасно сплатити комунальні платежі, придбати товар, оформити передплату на газети і журнали або отримати іншу послугу.

Для отримання пенсії та інших соціальних виплат в відділеннях “Укрпошти” необхідно звернутися до місцевого органу Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, “Укрпошта” з березня по травень 2019 року доставить монетизовані субсидії на оплату ЖКГ понад мільйону українців. У зазначений період “Укрпошта” доставить субсидії близько 1,1 млн пенсіонерів, які отримують виплати через “Укрпошту”, і буде максимально сприяти своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги.