Українцям дозволили встановлювати лічильники тепла у старих будинках

Мешканці старих будинків матимуть змогу регулювати температуру в своїх помешканнях і платити тільки за власним лічильником.

 Українцям дозволили встановлювати лічильники тепла у старих будинках - today.ua
Фото: РБК-Україна

Сьогодні, 10 жовтня, Кабмін затвердив порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії.

Віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко зазначив, що завдяки прийнятому рішенню українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла.

"Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. Обрати оптимальну систему індивідуального обліку можна за технічної можливості інженерних систем у будинку", — написав він у Facebook.

"Відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру в своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити виключно за власним лічильником, а не за перевитрати недбалого сусіда", — додав він.

 Українцям дозволили встановлювати лічильники тепла у старих будинках

Нагадаємо, у 2019 році планується впровадити абонплату за теплопостачання.

ДЖЕРЕЛОРБК-Україна