Українців попередили про 5-градусні морози

На завтра, 26 вересня, в деяких регіонах України прогнозують заморозки до -5 градусів. Про це повідомляють в Укргідрометцентрі.

Українців попередили про 5-градусні морози - today.ua
Фото:InfoKava.com

Найхолодніше буде на заході України - на грунті заморозки від 0 до -5 градусів. Температура повітря вночі + 1 ... + 6 градусів, вдень +9 ... + 15 градусів. У Карпатах температура вночі також опуститься до -5 градусів нижче нуля, вдень підніметься до +6 ... + 11 градусів.

На півночі та в центрі України очікується мінлива хмарність, на ґрунті заморозки 0 ... -5 градусів. Температура повітря вночі + 1 ... + 6 градусів, вдень +9 ... + 15 градусів.

На сході країни - мінлива хмарність, на ґрунті заморозки 0 ... -5 градусів, температура повітря вночі + 1 ... + 7 градусів, вдень +9 ... + 14 градусів.

На півдні України - також без опадів, на ґрунті заморозки 0 ... -5 градусів, температура повітря вночі + 1 ... + 7 градусів, а ось вдень температура підніметься до +12 ... + 17 градусів.

У столиці України завтра очікується без опадів. Температура повітря вночі опуститься до +2 ... + 4 градуси, а вдень підніметься до + 11 ... + 13 градусів.

Синоптики передають, що по всій території України на завтра опадів не очікується.

За народними прикметами, 26 вересня - день Корнилія. Саме цей день наші предки вважали останнім днем осені. Вірували, що після цього дня вже нічого у землі не росте, а тільки гине в результаті заморозків.

Раніше Today UA повідомляв, що в Україні, на горі Піп Іван, випав перший сніг.