Українські запаси вугілля зростають третій тиждень поспіль

8
Українські запаси вугілля зростають третій тиждень поспіль - today.ua

В Україні за минулий тиждень запаси вугілля газової та антрацитової груп на теплових електростанціях та на теплоелектроцентралях збільшились на 6,7 %. Зокрема, приріст становив 5 %. Про це повідомляє УНН, посилаючись на оперативні дані Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Зазначається, що станом на 27 серпня рівень запасів зріс на 115,7 тис. т — до 1 млн 840 тис. т вугілля. Варто порівняти ці показники з даними станом на 20 серпня: запаси становили 1 млн 725 тис. т вугілля газової та антрацитової груп.

Цей моніторинг відбувається в рамках підготовки до опалювального періоду. Кабінет Міністрів України затвердив план з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до опалювального періоду 2018/19 рр., згідно з яким у підземних сховищах станом на жовтень має бути 17,5 млрд кубів газу,  2,6 млн т вугілля.

Нагадаємо, що за січень-липень 2018 року українські вугледобувні шахти скоротили видобуток вугілля на 1 млн 906,7 тис. т (9,1 %) у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

загрузка...