“У новій ролі“: Олена Зеленська вперше публічно виступила як перша леді

У п'ятницю, 13 вересня, у дружини президента Олени Зеленської відбувся перший публічний виступ у ролі першої леді. Разом із чоловіком Володимиром Зеленським вона взяла участь у заходах в рамках 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві, де поділилася своїм рецептом щастя та розповіла про найближчі плани у статусі дружини президента.

“У новій ролі“: Олена Зеленська вперше публічно виступила як перша леді - today.ua

"Я Олена Зеленська. Мені 41 рік, у мене двоє дітей, улюблена робота, а також чоловік, який дуже любить сюрпризи... Мушу одразу зізнатися, що дуже хвилююся. Бо сьогодні моя прем’єра – це мій перший публічній виступ у ролі дружини президента", – представилася Олена Зеленська під час зустрічі з молодими лідерами.

За її словами, до обрання її чоловіка президентом у неї було два "життя" – родина та улюблена робота. Нині з’явилося третє – "життя" дружини глави держави.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="82796,82795,82794,82797"]

Тема цьогорічної зустрічі YES - "Щастя зараз!". Тому Олена Зеленська з радістю поділилася секретом свого особистого щастя та розповіла, з чого воно складається. На її думку, щастя країни складається з маленьких особистих "щасть" кожної людини. Саме тому необхідно напрацювати свій рецепт щасливого життя та втілити його.

"Що для мене особисто щастя? Це мати можливість мріяти й одразу втілювати свої мрії", – розповіла Олена Зеленська й нагадала слова британського письменника й політика Бенджаміна Дізраелі про те, що дії не завжди приносять щастя, але не буває щастя без дії", - зазначила перша леді.

Щодо своїх планів у статусі дружини президента Олена Зеленська розповіла, що нині саме розробляється стратегія дій та ініціатив. Серед пріорітетних напрямів роботи – здоров’я майбутніх поколінь, що включає пренатальну сферу, шкільне харчування, фізичне виховання та активність дітей. Зеленська зазначила, що планує спиратися на експертів, профільні міністерства та організації.

Також її цікавить підтримка спорту – олімпійського та паралімпійського, та проекти культурної дипломатії.

"Настав час діяти. Вже кілька місяців я виконую низку представницьких функцій, а зараз маю на меті обрати для себе гуманітарні місії, які мені близькі", – сказала Зеленська.

Раніше повідомлялося, що під час форуму YES Володимир Зеленський зізнався, що пішов у президенти, бо йому "незручно бути щасливим", коли багато людей в Україні живуть набагато гірше.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua