У Мережі з'явилося фото Арестовича в міцних обіймах Залужного: що сказав генерал підполковнику

У Мережі з'явилося спільне селфі радника голови Офісу президента Олексія Арестовича з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. На фото Залужний міцно обіймає за шию Арестовича. Обидва чоловіки дивляться в об'єктив камери та усміхаються.

У Мережі з'явилося фото Арестовича в міцних обіймах Залужного: що сказав генерал підполковнику  - today.ua

Спільне селфі двох улюбленців українських жінок Олексій Арестович розмістив у своєму Telegram-каналі Arestovich_official.

"Ось що, Льошо, полковника я тобі не дам)", - лаконічно підписав фото Арестович.

Очевидно, радник голови ОП таким чином натякнув, що у нього так і немає полковницького звання. І генерал Залужний йому нових зірочок на погони не обіцяє, незважаючи на їхні явно приязні стосунки.

У Мережі з'явилося фото Арестовича в міцних обіймах Залужного: що сказав генерал підполковнику

Розмови щодо стрімкого злету військової кар'єри Арестовича спровокував він сам під час одного з ефірів із російським правозахисником Марком Фейгіним. Тоді він повідомив Фейгіну, що вже має звання полковника, хоча тільки в квітні  цього року вихвалявся, що став підполковников.

Його співбесідник ще тоді щиро подивував, що в українській армії так швидко додаються нові "зірочки" на погони. Та, як згодом з'ясувалось, Арестович похвалився полковницьким званням задля красного слівця. Насправді ж він і досі залишається у званні підполковника.

Отже своїм підписом під фото політик натякнув широкому загалу, що в розмові з Фейгіним трохи прикрасив дійсність, або просто видав бажане за дійсне. Та, очевидно, генерал Залужний найближчим часом йому нових зірочок на погонах не обіцяє.

Нагадаємо, днями Арестович, також у розмові з Фейгіним, припустив мобілізацію серед студентів. Він каже, що в разі масштабної мобілізації в Росії, Україна буде змушена мобілізувати в ЗСУ майже всіх чоловіків призовного віку, включаючи і студентів вишів.

ДЖЕРЕЛОsud.ua