У Києві їздитимуть маршрутки Uber

34
У Києві їздитимуть маршрутки Uber - today.ua

Українська столиця була обрана першим європейським містом, де втілюється пілотний проект надання сервісу комфортних маршрутних перевезень Uber Shuttle. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

За словами мера, поява нового гравця на ринку перевезень повинна стати сигналом для приватних перевізників, що якість надання послуг потрібно підвищувати.

Він висловив сподівання, що послуга Uber Shuttle стане для киян безпечною, надійною та доступною альтернативою приватним перевізникам.

Участь в презентації Uber Shuttle узяли в.о. заступника глави Посольства США в Україні Джозеф Пеннінгтон, регіональний генеральний менеджер Uber в країнах Північної та Східної Європи Джеймі Хейвуд, а також міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що в 2019 році Кабмін почне прибирати маршрутні таксі, замінивши їх на великі автобуси. “Альтернативи великим автобусам у великих містах немає. Маршрутки повинні зникнути в Києві, Дніпропетровську та Харкові… Вони не мають права на життя”, — наголошував Володимир Омелян.

За його словами, до 2030 року пасажирські маршрутки в Україні будуть замінені неопланами або їх аналогами.

загрузка...