У Києві спалили авто помічника Руслана Кошулинського: опубліковано відео

1012
У Києві спалили авто помічника Руслана Кошулинського: опубліковано відео - today.ua

У середу, 27 березня, в Києві невідомі спалили автомобіль, яким користувався особистий помічник кандидата в президенти Руслана Кошулинського – депутат Київської міської ради від ВО “Свобода” Володимир Назаренко. Про інцидент повідомив cам потерпілий, опублікувавши у Facebook відео з місця події.

За словами Володимира Назаренка, місяць назад йому спалили попередню автівку, а за декілька днів до чергового підпалу націоналістові вкотре погрожували вбивством. Такі погрози на його адресу надходять постійно, а за останній рік на чоловіка було скоєно кілька нападів.

“Декілька днів тому невідомі особи підходили до мене під будинок і казали, що вб’ють мене, якщо я не припиню свою діяльність. Вочевидь, це ті, проти кого я веду активну боротьбу – столична будівельна мафія, яка співпрацює з п’ятою колонною і російським бізнесом. Ми маємо підозри, хто спалив мою автівку минулого місяця. Думаю, що цього разу авто підпалили ті самі люди. Адже стиль підпалу такий самий. Так само вночі через лобове скло в машину було закинуто запалювальну суміш, яка швидко випалює все зсередини і яку важко погасити. Вочевидь, перед підпалом і тоді, і зараз на авто було поставлено маячок”, – прокоментував Володимир Назаренко.

Автомобіль Volkswagen T5 2009 року належить члену ВГО “Сокіл”, ветерану московсько-української війни Ярославу Лутц. Машину використовували для організаційних потреб, а на час президентської виборчої кампанії – і для потреб виборчого штабу Руслана Кошулинського в Солом’янському районі Києва. Довіреною особою кандидата-націоналіста в цьому районі є очільник Київської міської організації ВГО “Сокіл”, ветеран московсько-української війни і депутат столичної міськради Володимир Назаренко.

Раніше повідомлялося, що 26 березня у Києві за адресою вул. Антоновича, 23-Б замінували офіс кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

загрузка...