У чергах на КППВ на Донбасі померло два мирних мешканця

411
У чергах на КППВ на Донбасі померло два мирних мешканця - today.ua

У п’ятницю, 15 березня, о 10:35, військовослужбовці, які чергували на КПВВ “Новотроїцьке” у Донецькій області отримали повідомлення від водія таксі про громадянина, який втратив свідомість під час руху автомобіля від блокпосту “Березове-2”. Про це повідомляє прес-центр ООС з посиланням на українську сторону СЦКК.

Повідомляється, що старший наряду викликав машину швидкої допомоги, яка прибула на КПВВ через десять хвилин, проте медики лише констатували факт смерті 64-річний громадянина від інфаркту.

Також підкреслюється, що менше, ніж через годину родичі померлого забрали тіло до тимчасово окупованої території.

Водночас, під час проходження перевірки на КПВВ “Майорське” інший громадянин України втратив свідомість. Через 5 хвилин було викликано швидку допомогу “Asap”, працівники якої, 15 хвилин здійснювали реанімаційні заходи, які не дали позитивного результату. Лікарями констатовано смерть даного громадянина.

Родичі померлого планують перевезти тіло на тимчасово окуповану територію.

У свою чергу, українська сторона СЦКК заявляє, що вказані випадки сталися внаслідок того, що представники збройних формувань Російської Федерації продовжують практику створення довгих черг для мирних мешканців під час перетину лінії розмежування, що практично унеможливлює надання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги найбільш незахищеним верствам населення.

Нагадаємо, на Донбасі на один день закриють КПВВ “Новотроїцьке”.

загрузка...