ТОП-5 порід собак, які товаришують з кішками

У багатьох сім'ях доводиться обирати - кішка або собака. Спільне життя цих вихованців під одним дахом представляють далеко не всі. Однак, такий варіант стає можливим, якщо знати особливості характеру деяких порід, собак зокрема. Серед них є ті, які із радістю приймуть в будинок пухнастого котика і зможуть з ним подружитися.

ТОП-5 порід собак, які товаришують з кішками - today.ua

1. Лабрадор – ретривер

Ця порода має доброзичливий характер і здатна ужитися з будь-якою домашньою твариною. Не має значення, хто з вихованців з'явився раніше: собака або кішка. У лабрадора від народження закладено терпіння і вміння йти на компроміси. Якоїсь особливої любові до кішки у лабрадора може і не бути, але і агресію він до свого співмешканця також не проявлятиме.

ТОП-5 порід собак, які товаришують з кішками

2. Мопс

Ця порода собак відрізняється особливою комунікабельністю. Мопси не такі активні, як тер'єри, і не такі ревниві, як шарпеї. Їм властиве помірне почуття ревнощів, тому ділити увагу між кішкою і собакою господарям все таки доведеться. Однак, якщо це буде в рівних частинах, тоді мопс буде спокійний і кішку зайвий раз не потривожить.

3. Боксер

Це веселі, рухливі і дуже доброзичливі собаки. Все, що їм потрібно від кішки – це пограти. Багато звичайно залежить і від характеру кішки. Якщо вона захоче, то веселий боксер буде радий, якщо ні, тоді пес знайде, чим себе зайняти. Такий тандем домашніх тварин може існувати під одним дахом дуже довго.

4. Пудель

Деякі пуделі за розміром і вагою навіть менші, ніж кішки. Тому не зрозуміло, хто в їх тандемі буде головним. Відомо, що пудель піддається дресируванню і має покірний темперамент. Він багато що розуміє і абсолютно неагресивний. Пуделі готові підлаштуватися під спосіб життя господаря і не будуть проти жити на одній території з котом.

ТОП-5 порід собак, які товаришують з кішками

5. Бігль

Це порода мисливців, яка володіє шаленою енергією. Щоб спрямувати її в потрібне русло, з біглем потрібно багато гуляти на вулиці. Якщо з цією собакою добряче побігати і виснажити її, тоді вдома пес буде спокійний і наявність кішки поруч жодним чином не позначиться на його настрої. У разі, якщо всю енергію бігля не виробити, то він направить її на кішку, а цього захоче не кожна.

Раніше повідомлялося, як підібрати відповідну домашю тварину за знаком зодіаку.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru