Найкращі домашні тварини за знаком Зодіаку: гороскоп сумісності

Серед десятків домашніх улюбленців кожен з нас інтуїтивно обирає свого. Але виявляється, не все так просто. Велику роль у цьому процесі відіграє астрологічна сумісність тварин та їхніх господарів. Тому перед тим, як зробити свій вибір, ознайомтеся з вашим гороскопом і прислухайтеся до порад астрологів.

Найкращі домашні тварини за знаком Зодіаку: гороскоп сумісності - today.ua

Овен. Собака

Овну призначено жити поруч з собакою. Удвох ви створите міцний і непереможний дует, і знайдете в особі песика надійного і життєрадісного компаньйона.

Телець. Черепаха

Оскільки ви не можете поселити поряд із собою бика, який був би кармічно ідеальним для вас, непоганий варіант — це черепаха. Черепахи тихі, але можуть бути неймовірно впертими, коли захочуть. А ще вони такі ж мудрі, як і Тельці. Черепахи можуть навчити кого завгодно спокою і вдумливості.

Близнюки. Карликові кролики

Близнюкам потрібен вихованець, один погляд на якого наповнить їх ніжністю. Такими домашніми тваринами можуть стати кролики. До того ж, вони настільки ж цікаві і допитливі, як і представники цього знака Зодіаку. Цей вухатий-пухнастий улюбленець стане найкращим другом для товариського Близнюка.

Найкращі домашні тварини за знаком Зодіаку: гороскоп сумісності

Рак. Ящірка

Раки володіють бурхливою уявою. Саме тому їм підійде екзотичний домашній улюбленець у вигляді ящірки. Не кожен уявляє своє життя з такою істотою, проте представників цього знака Зодіаку рептилії будуть розчулювати, дивувати і дарувати їм відчуття гармонії.

Лев. Папуга

Людям, що народилися під знаком зодіаку Лев, потрібен гучний компаньйон. У цьому випадку папуга виявиться найкращим варіантом. Ара, какаду, хвилясті папуги, корелла...Обирайте на свій смак і розсуд!

Діва. Хамелеон

Вдумливі Діви люблять все красиве і незвичайне. Тому домашній хамелеон стане вашим улюбленим вихованцем. Цей звір не метушливий і мальовничий. Все залежить тільки від ваших особистих пристрастей і розмірів тієї частини приміщення, яку ви готові виділити під тераріум.

Терези. Хом'як або морська свинка

Терези не погодяться витрачати багато часу на догляд за вихованцем. Тому симпатичний щокастий гризун це ідеальний вибір для представників цього знака Зодіаку. Маленький хом'ячок буде любити вас і при цьому легко зможе розважити себе сам, коли вас не буде вдома.

Найкращі домашні тварини за знаком Зодіаку: гороскоп сумісності

Скорпіон. Їжачок або дикобраз

Скорпіони не так легко довіряють людям і тваринам, але вони сміливі і знають, як захищати себе. Тому їжак або дикобраз стануть ідеальним товаришем для них.

Стрілець. Кінь

Стрільці пристрасні і волелюбні натури. Враховуючи ці якості, їм чудово підійде кінь - красива, горда і розумна тварина, яка до того ж вміє любити. Це вкрай важливо для цього знаку Зодіаку.

Козеріг. Кішка

Козеріг цінує особистий простір і не зможе жити з твариною, яка потребує багато уваги. Тому цим людям ідеально підійде кішка, яка буде викликати у Козерогів повагу та бажання піклуватися.

Найкращі домашні тварини за знаком Зодіаку: гороскоп сумісності

Водолій. Карликова свиня

Водолії інтелектуальні, кмітливі і унікальні за своєю природою, тому їм потрібен вихованець, який відповідає цим якостям. Мініатюрна свиня підійде найкраще. Ці тваринки неймовірно оригінальні, розумні і такого друга точно не буде ні в кого.

Риби. Рибки

Водному знаку Зодіаку призначено завести рибок. І нехай це здасться банальним, але акваріум з рибками стане дуже корисним для чуттєвих і інтуїтивних Риб. Дивлячись на воду, ви будете знаходити приємне відчуття гармонії зі своєю стихією.

Раніше повідомлялося, які породи кішок підходять конкретному знаку зодіаку.

ДЖЕРЕЛОnv.ua