ТОП-5 найдобріших порід собак

Автор: Оксана Житнюк

Собаки - надзвичайно розумні, вірні та добрі тварини. Саме тому їх радять заводити в домі, де є діти, адже собака зможе стати для малечі справжнім другом, а також допоможе виховати в дитини почуття відповідальності та любов до тварин.

ТОП-5 найдобріших порід собак - today.ua

Втім, далеко не всі породи підійдуть для утримання в домі з дітьми, адже часом малеча може бути досить "приставучою", тому слід обирати максимально добрих та терплячих собак.

1. Золотистий ретривер

Собаки цієї породи дуже ласкаві, товариські і віддані. Крім того, вони справді люблять дітей. Золотисті ретривери спокійно уживаються з будь-якими тваринами, вони не прагнуть домінувати, легко навчаються і стають для малечі "няньками".

ТОП-5 найдобріших порід собак

Популярні зараз

Частина українців не отримає пенсію за червень: у ПФУ назвали причину

В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії

Якою буде ціна на газ для населення у липні: компанії опублікували тарифи

Українців попередили, що їм можуть не зарахувати частину страхового стажу: хто ризикує не вийти на пенсію вчасно

2. Сенбернар

Сенбернари - дуже добрі собаки, що також славляться своєю любов'ю до дітей. Незважаючи на свої крупні розміри, це дуже слухняні і миролюбні собаки.

ТОП-5 найдобріших порід собак

3. Лабрадор-ретривер

Лабрадори-ретривери дуже прив'язуються до своїх господарів і завжди хочуть їм догодити. Ця порода гарно піддається дресируванню. Порода вважається сімейною, ці собаки розумні і доброзичливі. Також вони люблять гостей і добре запам'ятовують всіх друзів сім'ї.

ТОП-5 найдобріших порід собак

4. Бассет-хаунд

Ці собаки не настільки слухняні, як перелічені вище. Їх можна порівняти з підліткам - пустотливі, іноді примхливі, але точно не нудні. Ці собаки люблять компанію, людей і тварин.

ТОП-5 найдобріших порід собак

5. Ірландський сетер

Ці собаки дуже грайливі і енергійні, вони з радістю проводять час з людьми і з собаками, а для дітей вони стають відмінними компаньйонами в іграх. Вони легко навчаються і завжди готові вирушити на прогулянку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

ТОП-5 найдобріших порід собак

Нагадаємо, раніше ми розповіли про ТОП-5 порід собак, які не линяють і не пахнуть.