Стало відомо, як земельний пай вплине на отримання субсидії

Автор: Міхєєнко Наталія

Президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко заявив, що земельний пай "зменшить" розмір субсидії для селян.

Стало відомо, як земельний пай вплине на отримання субсидії  - today.ua
Фото: economics.unian.net

- Якщо у селянина є земельний пай, то повинен бути документ із сільради, який підтверджує, скільки він заробив на оренді, - говорить економіст. - Якщо довідку він не принесе, йому порахують по кадастру. Тобто, йому порахують, скільки він міг би заробити, якби здав землю в оренду. А якщо є довідка з сільради, що він здавав землю в оренду, тоді вже ця цифра стає зрозумілою. Думаю, що у селян через це буде досить великий конфлікт.

Олександр Охріменко також додав, що селянин може толком і не здавати землю в оренду, не буде кому здавати, але вийде, що йому нарахують за цей земельний пай, а в душі він сподівався, що йому це вважати не будуть. Приходить цей селянин за субсидією, а вона значно менше, ніж він очікував. На питання, чому, йому кажуть, що йому "порахували по паю".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

- Земельні паї є різні, бувають і досить великі паї, - говорить Охріменко. - Є і по 10, і по 20 гектарів. Людина сидить в селі, йому видали пай, він навіть орендою на ньому не заробляє, таке теж повсюдно є. І вся ця ситуація з паями впливає на субсидію, якої людина може і зовсім позбутися. Тому будуть конфлікти.

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Раніше повідомлялося, що в Україні планують ввести нові субсидії.