Стало відомо, коли киянам включать гарячу воду

444
Стало відомо, коли киянам включать гарячу воду - today.ua

Можливо, до 30 вересня у Києві з’явиться гаряча вода.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у ефірі “Прямого”.

За словами Віталія Кличка, причиною відсутності у киян гарячої води є те, що Київміськдержадміністрація досі не погасила штраф перед НАК “Нафтогаз”.

“Це не вина Київської міської адміністрації. Це дійсно ганебна ситуація, коли киян взяли заручниками НАК “Нафтогаз”… Державне підприємство, яке повинно мати державницьку позицію, каже: “Не дамо газу”… Не буде гарячої води, поки Київ не погодиться зі штрафами”, – розповів мер Віталій Кличко.

Він також додав, що пропозиція у КМДА чітка. І вони можуть розглядати це в судах, і будуть виконувати будь-яке рішення, яке прийме суд. Але 1 млрд 200 млн неможливо так просто комусь подарувати.

Ще у квітні 2018 року завершилася операція Києва з ПАТ “Київенерго”, однак НАК “Нафтогаз” відмовлявся укладати договір на газопостачання нового теплопостачальника без врегулювання питання заборгованості. Це призвело до відсутності гарячої води у киян і виникнення загрози відключення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, які забезпечують теплом і гарячою водою близько 70% Києва. В кінці серпня 2018 року на засіданні Кабінету міністрів було вирішено, що Мінфін і Мінрегіон пропрацюють питання врегулювання заборгованості Києва перед НАК “Нафтогаз”.

Як раніше повідомляли Today UA, до кінця року тарифи на газ можуть підвищитися на чверть.

загрузка...