Стала відома кількість добровольців ЗСУ

338
Стала відома кількість добровольців ЗСУ - today.ua
Пам’ятник добровольчим батальйонам у селі Святопетрівське Києво-Святошинського району. Прообразом скульптури став 18-річний сумчанин Сергій Табала з позивним "Сєвєр", який був наймолодшим кіборгом

За роки війни на Сході, з 2014 по 2018 рр, майже 170 тис. чоловік добровільно заключили контракти зі Збройними Силами України. Про це у своєму Фейсбуці повідомив очільник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Окрім того, за його словами, під час шести хвиль мобілізації, понад 40 тисяч українців виявили бажання служити у лавах армії.

“Люди, які завжди готові боронити Україну від російської агресії, є найважливішою гарантією захисту її незалежності” – наголосив керівник Генерального штабу, привітавши добровольців зі святом.

Зазначимо, рішення про встановлення “Дня добровольця” було прийнято Верховною Радою 17 січня 2017 року, щоб вшанувати мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Цю дату було обрано на честь перших добровольців, які 14 березня 2014 року відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях під Києвом, давши можливість провести мобілізацію і підготувати собі професійну заміну.

Нагадаємо, Борис Мельник з позивним “Друг Тихон” потрапив до Книги рекордів України, як найстарший доброволець, що з перших днів пішов захищати Україну на передову.

загрузка...