У Британії знову оголосили локдаун через коронавірус: Джонсон закликає британців залишатися вдома

У Британії знову оголосили локдаун через коронавірус. Прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що з 5 листопада по 2 грудня британці повинні "залишатися вдома", повідомляє ВВС.

У Британії знову оголосили локдаун через коронавірус: Джонсон закликає британців залишатися вдома - today.ua

При цьому ходити на роботу, на навчання і в магазини за покупками британці, як і раніше, будуть. Не забороняються також пробіжки і заняття спортом на свіжому повітрі. Можна також відвідувати лікаря і виходити з дому, щоби допомогти комусь із близьких. Навчальні заклади закриватися не будуть, як це було навесні. При цьому всі розважальні заходи в країні поставлені на паузу. Барам і ресторанам заборонено приймати відвідувачів, вони працюватимуть лише на винос готових страв.

У Британії знову оголосили локдаун через коронавірус: Джонсон закликає британців залишатися вдома Уряд також просить громадян обмежити свої щоденні маршрути дорогою з дому на роботу (навчання, до лікаря) і потім назад.

"Прийшов час діяти, тому що альтернативи немає", - заявив прем'єр-міністр.

Темпи поширення COVID-19 у Великобританії досягли позамежних чисел. Так, за останній тиждень, в країні щодня реєструють близько 23 тисяч нових хворих на коронавірус. Загальна чисельність інфікованих від початку епідемії вже досягла мільйона осіб. На сьогодні Великобританія посідає перше місце в світі за кількістю померлих від коронавірусу. Їх вже налічується 46 тисяч. Тому уряд країни змушений вдатися до таких жорстких заходів, щоби хоч якось знизити темпи поширення хвороби.

Нагадаємо, глава українського Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, чому українські лікарні не закупили кисень для підтримки стану ковідних хворих. МОЗ виділив на це гроші. А далі вже кожна лікарня окремо вирішує, чи потрібні їй кисневі концентратори.

ДЖЕРЕЛОgordonua