Пішла на заслужений відпочинок: Оля Полякова передає привіт із сонячного Маямі

Оля Полякова, що відспівала і відтанцювала напередодні нового року на багатьох каналах країни та порадувала своїми запальними виступами чимало корпоративів, пішла на заслужений відпочинок.

Пішла на заслужений відпочинок: Оля Полякова передає привіт із сонячного Маямі - today.ua

Співачка вирішила, що заслужила відпочинок в Майамі, тому зараз вона знаходиться там. І навіть потішила своїх шанувальників свіжим знімком із сонячного пляжу.

"І шо ви там?)" – підписала Полякова фото у притаманному їй стилі.

На фото (до речі, схоже, що це селфі) Оля позує на пляжному піску в яскравому жовтому купальнику. Шанувальники відзначили, що купальник дуже їй пасує до лиця, та й сама 35-річна мама двох дітей виглядає чудово.

"Супер. Оля не дражни, вам там класно, тепленько, сонце, море, кайф!!!", "Богиня", "Полякова як завжди на висоті, вам на вигляд років 20, красуня", "Кайфуємо від вашої краси)", - пищуть співачці шанувальники.

Однак багато поціновувачів таланту Олі Полякової не стали вкотре захоплюватися її красою, а дали на пряме запитання співачки "І шо ви там?" не менш прямі відповіді.

"Та оце в Інстаграмі сиджу і на вас дивлюсь, а ви шо там?", "Та ми норм) чекаємо сніг)", "Та шо, зараз лусну", "Шо, шо літа хочемо! А вам приємного відпочинку", - відписують їй із гумором.

При цьому дехто спробував зіпсувати відпочинок співачці, нагадавши їй про майбутні гастролі.

"Чекаємо Вас у Чікаго 11 січня)))", - написав їй хтось із стовідсоткових "щирих американців".

https://www.instagram.com/p/B66IEbGJt9J/

Нагадаємо, Оля Полякова, яка не робить табу зі свого особистого життя, нещодавно розповіла про можливе розлучення зі своїм чоловіком. Вона заявила, що нічого страшного в самому факті розлучення не бачить, проте поки чоловік її цілком влаштовує, і вона не має наміру з ним розлучатися.