“Мої діти відчувають все“: Полякова чесно розповіла про розлучення зі своїм чоловіком

Оля Полякова, яка не робить табу зы свого особистого життя і ділиться його подробицями з оточенням, розповіла про можливе розлучення зі своїм чоловіком.

“Мої діти відчувають все“: Полякова чесно розповіла про розлучення зі своїм чоловіком - today.ua

“Мої діти відчувають все“: Полякова чесно розповіла про розлучення зі своїм чоловіком

Співачка вважає, що в розлученні між подружжям нічого страшного немає. Це нормальний процес, і, більш того, якщо люди один одного перестали чути, то розлучення необхідне. Тому його не варто сприймати як крах, а лише як один із життєвих етапів.

Ба більше, Полякова стверджує, що не так давно навіть говорила про це зі своєю старшою донькою – чотирнадцятирічною Машею. Мовляв, як би ти відреагувала, якби ми з татом надумали розлучитися. Її мудра дочка відповіла, що всі повинні бути щасливі у шлюбі. Тому вона поставилася би з розумінням, якщо раптом батьки подали би на розлучення.

"Але я не думаю, що ви з татом нещасливі". Мої діти відчувають все!", — із задоволенням додала співачка.

Полякова і не приховує, що у них з чоловіком іноді трапляються суперечки, як і в кожній родині. Вони можуть кричати на одного, заявляти, що розлучаться. Однак далі криків, на щастя, поки справа не йде. Можливо через те, що її чоловік не тримається за майно і не має наміру ділити його у випадку розлучення. Навпаки, каже, що все залишить їй.

"І я відразу думаю: "Ну як же можна розлучитися з такою ідеальною людиною?" Як говориться у відомому мультфільмі: "Така корова потрібна самому", - зі сміхом зізнається співачка.

Нагадаємо, Оля Полякова розповіла про трагедію, що одного разу сталася з нею під час зустрічі Нового року. На ній від ялинки спалахнув сценічний одяг, і артистка отримала опіки шкіри рук.

ДЖЕРЕЛОznaj.ua