Синові Жанни Фріске виповнилося сім років: пронизливе звернення рідних до хлопчика

Синові Жанни Фріске виповнилося сім років: пронизливе звернення рідних до хлопчика - today.ua

Син Жанни Фріске Платон відсвяткував свій сьомий день народження. П'ять років свого життя хлопчик живе без мами – Жанна Фріске померла, коли дитині було лише два роки.

Причиною її смерті стала гліобластома – неоперабельна пухлина головного мозку. Перші ознаки недуги співачка відчула ще до народження сина, який з'явився на світ 7 квітня 2013 року. У неї почалися сильні головні болі, що змусили жінку звернутися до лікарів. Після народження Платона Жанна лікувалася в США, Китаї і Росії. Завдяки лікуванню вдалося досягти ремісії, під час якої Жанна мала намір офіційно вийти заміж за свого цивільного чоловіка Дмитра Шепелєва і навіть виношувала плани на народження доньки. Однак цим планам не судилося збутися. У червні 2015 року, після тримісячного перебування в комі, співачка померла.

Синові Жанни Фріске виповнилося сім років: пронизливе звернення рідних до хлопчика

Незабаром після цього між її цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим та її рідними почалися чвари і судові тяганини через гроші, які були зібрані на лікування Жанни Фріске Русфондом і згодом зникли. Хто зняв з рахунку ці гроші, і куди вони поділися, досі невідомо. Суди тривають.

Водночас батько Платона, Дмитро Шепелєв, не дає рідним бачитися з сином Жанни Фріске. Хоча рідня все-таки розраховує забрати хлопчика у батька. Вчора, з нагоди дня народження Платона, сестра Жанни Фріске Наталія опублікувала у себе в Instagram привітання, пронизливо звернувшись до хлопчика.

"Мій маленький принц, 7 років тому ти з'явився на цей світ, ти прийшов до нас у світле свято Благовіщення?? ми тебе всі дуже чекали. Я пам'ятаю, коли перший раз побачила тебе, коли ти ще сидів в животі у мами, і почула, як б'ється твоє серце ? я плакала від щастя☺️ це був чарівний момент", - звертається тітка Наталя до свого племінника.

Сестра Жанни Фріске у своєму привітанні хлопчикові бажає йому здоров'я, щоб він добре вчився і зростав щасливою людиною. Вона також висловлює упевненість, що, подорослішавши, Платон усе зрозуміє і возз'єднається зі своїми рідними.

"Ми тебе любимо, і дуже тебе чекаємо☺️ я вірю, що настане той день, коли ти все зрозумієш, і прийдеш до нас, а ми наберемося терпіння, і будемо тебе чекати", - пише Наталія.

Своє привітання хлопчикові Фріске-молодша супроводила знімками малюка, які були зроблені ще, очевидно, коли маленький Платон жив із ними. У добірці також є відео, на якому син Жанни Фріске із задоволенням стукає по барабанах.

https://www.instagram.com/p/B-p2DCAnntR/

Загалом, привітання вийшло зворушливим і пронизливим. Однак після нього залишається відчуття, що обидві конфліктуючі сторони, уже менш за все пеерймаються дитиною, а більше піклуються про те, як іще насолити одне одному.

Нагадаємо, піар-директор Жанни Фріске розповіла, що співачка і Дмитро Шепелєв ніколи по-справжньому не кохали одне одного. Це був шлюб за розрахунком з обох сторін. Шепелєв, завдяки Жанні, отримував доступ у ті кола суспільства, куди сам міг би й не потрапити. А Жанна Фріске отримувала молодого, розумного і привабливого чоловіка на роль батька своєї дитини.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...