Фріске з Шепелєвим не кохали одне одного: несподіване зізнання піар-директора

Фріске з Шепелєвим не кохали одне одного: несподіване зізнання піар-директора - today.ua

Жанна Фріске, в той час, коли перетнулися їхні дороги з Дмитром Шепелєвим, була на піку популярності. І природно, дуже непогано заробляла. Їх можна було побачити разом на світських заходах, і всі вважали їхню пару однією з найкрасивіших у російському шоу-бізнесі. Проте не все у цивільних відносинах подружжя було так безхмарно.

Сама Жанна Фріске взагалі не любила афішувати своє особисте життя. Про її чоловіків знали лише близькі подруги, з якими співачка ділилася подробицями своїх стосунків. От і стосунки з Шепелєвим Жанна оприлюднила лише тоді, коли дізналася, що вагітна. Саме тоді вона знялась у фотосесії і дала велике інтерв'ю, відхиливши завісу особистого життя.

Коли підійшов термін пологів, Фріске з Шепелєвим полетіли в США. Саме там Жанна вирішила народжувати дитину. А незабаром після цього стало відомо, що у співачки виявили рак мозку.

Цивільний чоловік не став приховувати від громадськості справжнього стану справ. Дмитро тоді публічно розповів про біду, що спіткала їхню сім'ю. Прихильники Жанни Фріске жваво відгукнулися на їхнє нещастя та зібрали багато грошей для її порятунку. Однак життя улюбленій співачці і молодій матері це не врятувало, лише відтягнуло її смерть.

При цьому піар-директор Жанни Фріске стверджує, що Жанна ніколи по-справжньому не любила Дмитра Шепелєва. Втім, як і він її. У Фріске до зустрічі з Шепелєвим були інші романи й інші чоловіки, яких вона любила по-справжньому.

"Що стосується Дмитра Шепелєва, з ним вона познайомилася в той період, коли у неї було все – гроші, слава... Не було тільки сім'ї і дитини", - розповіла піарниця.

При цьому Дмитро був молодий, розумний, чарівний, галантний. Він умів красиво залицятися і подобався жінкам. Загалом, чим не батько для майбутньої дитини? Приблизно так розсудила Жанна і вирішила народжувати від Шепелєва.

Фріске з Шепелєвим не кохали одне одного: несподіване зізнання піар-директора

Дмитро Шепелєв, у свою чергу, спокусився на зв'язки Фріске, які відкривали йому світ нових можливостей, а також на її гроші.

"На той момент великих грошей у Шепелєва не було. Тоді як один концерт Жанни коштував 25 тисяч доларів", - розповіла піар-директор.

При цьому вона додала, що батько Жанни Фріске, як людина досвідчена, відразу розкусив новоявленого зятя і не злюбив його ще за життя своєї дочки. А після смерті Жанни Фріске конфлікт між ріднею покійної зірки та її цивільним чоловіком і зовсім вийшов на новий виток.

Батькові Фріске не потрібні гроші Жанни, стверджує її піарниця. Він просто хоче забрати їх у Дмитра Шепелєва. Втім, хто чого вартий, і який там насправді стан речей, ніхто не дізнається. Можливо, прояснити заплутані стосунки близьких їй людей могла би сама Жанна Фріске, однак її не стало ще в 2015 році.

Нагадаємо, подейкують, ще за життя Жанни Фріске у Дмитра Шепелєва були жінки на стороні. Одна з них нібито навіть народила йому дитину.

Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...
Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...
Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта
Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній к...
Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян
Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу “Укрзалізниці“, проте, до цих пір це всього лише...
Рослинна олія стрімко дорожчає: в Україні фіксують катастрофічне зростання цін
У 2020 році в Україні урожай соняшнику очікується на рівні в два рази нижче, ніж в минулі роки. А це означає, що соняшникова олія з насіння нового вро...