Шоумен Остапчук натякнув на нове весілля і отримав сповна: “У тебе голова болить чи рука”

Шоумен Остапчук натякнув на нове весілля і отримав сповна: "У тебе голова болить чи рука" - today.ua

Володимир Остапчук, який нещодавно у подробицях розповів про деталі свого розлучення з дружиною, знову став однією з найбільш обговорюваних персон в українському сегменті Мережі. Бурхливу реакцію відвідувачів викликало чергове його фото в Instagram.

Втім, не так саме фото, як хештеги до нього.

“Сьогодні на тренуванні трохи пошкодив руку. Нічого страшного – до весілля заживе”- підписав Остапчук своє фото з тренування.

Згадка про майбутнє весілля, нехай навіть і в такому жартівливому тоні, не на жарт розсердила відвідувачів його сторінки. Ще більше підлили оливи у вогонь хештехи до цього фото:

#спитсженщинами #спитсмужчинами #спитсгитарой #бросилдетей #остапчукзаплатизашколу #спорт #мотивация

Це викликало невдоволення багатьох підписників. Причому, що дивно, на Остапчука ополчилися не лише жінки, яких можна запідозрити в солідарності з покинутою дружиною. Чоловіки також висловили Володимиру претензії з приводу його публікації.

“Ти можеш визначитися, у тебе голова болить чи рука ? Тільки й чекаєш, щоби тебе пожаліли”, – написав один із них.

“Голова не болить. Варю борщ. Жити є де”, – відпарирував Остапчук.

Втім, кожному рот не закриєш своєю відповіддю, бо на шоумена посипалися звинувачення, немов із рогу достатку.

“Невже це правда когось смішить? Вв… зупинися так тролити свою колишню дружину, та й справжню “гітару”, “Чесно, шкода вашої дружини! Це не поведінка мужика!”, “100%, знущається по повній, і всі адекватні люди це бачать”, “Фу! Як низько. Не опускайтеся ще далі … дно”, “Не мужик", – ополчилися на зірку в Мережі.

Щоправда деякі його шанувальниці спробували виправдати Володимира та його розлучення. Мовляв, якщо жити стало несила, і любов минула, то задля чого подружжю мучити одне одного. Однак ці нечисленні зауваження були активно задавлені табором опонентів, усі доводи якого звелися до цитати з відомого фільму: “Кака така любов?!”

Знайшлися, правда, у цьому протистоянні світоглядів і люди з холодним розумом.

“Кожен бачить те, що хоче бачити, краще мовчати!!! Володя, домовтеся з дружиною, обом замовкнути, інакше виходить, як у Єгорової з Мухарським, зараз потрібно думати про дітей, їм дуже важко”, – резонно зауважив хтось із підписників.

Нагадаємо, у своєму інтерв’ю про розлучення Володимир Остапчук розповів, що його розлучення не пов’язане ні з іншою жінкою, ні з чоловіком. Подружжя просто втомилися одне від одного.

Полуниця на базарах може бути небезпечною: медики розповіли про шкоду літніх ягід
Сезон полуниці в самому розпалі. Через несприятливі погодні умови вартість ягоди на ринках просто зашкалює. Весняні заморозки знищили врожай, а відсутність сонця не дає ягоді...
Дочка Успенської шукає діалогу з матір’ю: Тетяна зізналася, що хвора
Любов Успенська, в якої минулої зими стався сильний конфлікт з дочкою Тетяною Плаксіною, намагається забути про свою невдячну спадкоємицю. Так, нещодавно співачка заявила, що ніколи...
Зеленський порушив карантин: “Ні масок, ні дистанції, ні штрафів”
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Хмельницького 3 червня відвідав місцеве кафе. Незважаючи на карантинні обмеження, глава держави разом з головним санлікарем Віктором...
Пенсії у червні: ПФУ перерахує українцям виплати та планує відмовитися від трудових книжок
Пенсійний фонд України почав фінансування пенсій за червень, спрямувавши на виплати перші 594,8 млрд грн. У цьому місяці всі отримувачі пенсій вчасно отримають свої гроші, але без надбавок,...
Пугачова похвалилася урожаєм з власного городу: Галкін ситий і задоволений
Алла Пугачова не лише талановита артистка, але й хазяйновита дружина і мати. Примадонна смачно готує, займається дітьми, і навіть доглядає за своїм невеликим городом. Не...