Шоумен Остапчук розповів правду про причини розлучення: “Це не пов’язано з іншими жінками або чоловіками”

Шоумен Остапчук розповів правду про причини розлучення: "Це не пов'язано з іншими жінками або чоловіками" - today.ua

Володимир Остапчук, про розлучення якого ходить чимало пліток, вирішив дати інформацію публіці з перших рук. До такого “душевного стриптизу” його, крім усього іншого, спонукало інтерв’ю, яке дала його екс-дружина Олена Войченко, виставивши колишнього чоловіка у непривабливому світлі.

Олена, зокрема, розповіла, що її колишній чоловік відчутно змінився після “Євробачення-2017”, на якому він був ведучим. На нього звалилася несподівана слава, а разом з нею і купа шанувальниць, яким велелюбний Остапчук, нібито, не відмовляв у близькості.

Однак сам шоумен стверджує, що це було не так, і справа зовсім не в шанувальницях. Просто йому довелося багато їздити по роботі, іноді навіть бувати у різних часових поясах. А дружина могла зателефонувати і серед ночі, щоби перевірити, де він і з ким. Якщо він не відповідав, то після цього слідувала низка докорів і сцена ревнощів.

“Ми почали сваритися і стали робити це на очах наших дітей”, – заявив Володимир в інтерв’ю, яке він дав Каті Осадчій для програми “Світське життя”.

Він також підкреслив, що зовсім не пішов до іншої жінки, як вважає багато хто, а просто вони удвох із дружиною вирішили поставити крапку в їхніх 12-річних відносинах.

“Причини сварок у нашій родині були пов’язані з моєю роботою. Але це точно не пов’язано з іншими жінками або чоловіками”, – спантеличив Остапчук несподіваною заявою щодо чоловіків.

Крім цього шоумен розповів, що його засмутили заяви дружини про те, що він пішов, залишивши її і дітей без гроша в кишені. Далі ведучий перерахував усе, що дісталося родині після поділу майна: квартира, машина і 30 тисяч доларів. Крім того, за 5 місяців він ще й виплатив екс-дружині 225 тисяч гривень.

З оприлюдненого Остапчуком списку та суми допомоги можна зробити висновок, що столичні шоумени зовсім не бідують, і що своїми статками він, як і дотепер, готовий ділитися з дружиною – нехай навіть і колишньою.

Як справжній джентльмен, Володимир Остапчук закінчив своє інтерв’ю словами подяки екс-дружині, яка була з ним поряд 12 років і подарувала йому двох чудових дітей. Він також запевнив, що й надалі не залишить сім’ю без підтримки.

Нагадаємо, в іншій телепрограмі, “Зірковий шлях”, колишня дружина шоумена Олена Войченко розповіла свою версію гучного розлучення. Вона розповіла, що чоловік їй постійно зраджував, і що вона знайшла неспростовні докази цього в його телефоні.

Дочка Успенської шукає діалогу з матір’ю: Тетяна зізналася, що хвора
Любов Успенська, в якої минулої зими стався сильний конфлікт з дочкою Тетяною Плаксіною, намагається забути про свою невдячну спадкоємицю. Так, нещодавно співачка заявила, що ніколи...
Зеленський порушив карантин: “Ні масок, ні дистанції, ні штрафів”
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Хмельницького 3 червня відвідав місцеве кафе. Незважаючи на карантинні обмеження, глава держави разом з головним санлікарем Віктором...
Пенсії у червні: ПФУ перерахує українцям виплати та планує відмовитися від трудових книжок
Пенсійний фонд України почав фінансування пенсій за червень, спрямувавши на виплати перші 594,8 млрд грн. У цьому місяці всі отримувачі пенсій вчасно отримають свої гроші, але без надбавок,...
Пугачова похвалилася урожаєм з власного городу: Галкін ситий і задоволений
Алла Пугачова не лише талановита артистка, але й хазяйновита дружина і мати. Примадонна смачно готує, займається дітьми, і навіть доглядає за своїм невеликим городом. Не...
Українці більше не побачать снігу: прогноз погоди від головного синоптика країни
Українці можуть незабаром взагалі забути, як виглядає сніг. Якою буде зима 2020-2021, розповів головний синоптик України, директор Гідрометцентру Микола Кульбіда. За даними голови Укргідрометцентру, глобальні...