Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“

Перший заступник генерального директора "Укрпошти" Олександр Перцовський з жовтня переходить на роботу в АТ "Укрзалізниця". Про це стало відомо з повідомлення його нинішнього патрона Ігоря Смілянського.

Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“ - today.ua

"Я ніколи не коментую кадрових рішень, тим більше тих, які ще не реалізувалися остаточно. Але сьогодні - особливий випадок. І я хочу, щоб усі про нього дізналися від мене, а не від численних поінформованих джерел", - пише Смілянський у своєму Facebook .

Далі начальник коментує внесок, зроблений його першим заступником у роботу "Укрпошти". Він віддав компанії рівно чотири роки життя. З 2016 вони обидва були фіналістами конкурсу на керівника "Укрпошти". Конкурс виграв Смілянський. А через кілька місяців Перцовський погодився стати його першим заступником, очоливши всю операційну і міжнародну частину роботи.

Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“ За цей час командою його першого заступника зроблено дуже багато. І дуже багато, зробленого ним, дасть свої плоди вже після його відходу. Йому вдалося закласти багато фундаментальних речей, що змінили обличчя компанії і зробили її престижною.

«Мені без Олександра буде дуже нелегко. Маю надію, що Владислав Криклій та Володимир Жмак це розуміють ... За ці 4 роки Укрпошта стала тим брендом, за який не соромно і від якого намагаються залучити кадри інші компанії. 4 роки тому фраза "візьмемо топ-менеджера з Укрпошти в УЗ" звучала б як знущання, а сьогодні - це нікого не дивує", - не приховує гордості керівник.

Тому йому одночасно і сумно, що йде один із кращих фахівців, і радісно, що бренд його компанії став привабливим. 30 вересня - останній день роботи його першого заступника в "Укрпошті". Зараз у них - перехідний етап, коли він буде передавати справи, вводити в курс і завершувати розпочате.

"Він буде спокійним і спланованим. "Зради "не буде, або як сказав герой відомого анекдоту, "не дочекаєтеся", - завершує глава "Укрпошти" своє розлоге повідомлення.

Нагадаємо, ще в травні минулого року Смілянський похвалився, що "Укрпошта" випередила іншого українського оператора з надання поштових послуг - "Нову пошту" за кількістю комп'ютеризованих відділень. На той час у "Нової пошти" їх було 3062, а в "Укрпошти" - 4031.

Стали відомі зарплати членів Наглядової ради збиткового Нафтогазу
Компанія Нафтогаз завершила 2020 рік із 12-мільярдним збитком. Однак, незважаючи на розпачливий фінансовий стан компанії, члени Наглядової ради Нафтог...
ТОП-5 секретних функцій Viber, які повинен знати кожен
Мільйони користувача месенджера Viber навіть не здогадуються, що в ньому приховано безліч дуже корисних опцій. Пропонуємо ознайомитися з п'ятьма найпо...
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 16 травня: Павло Глоба радить розібратися з фінансами та бажаннями
Астролог Павло Глоба рекомендує всім знакам Зодіаку подумати про майбутнє і розібратися зі своїми бажаннями та цілями. Страхи і сумніви слід видалити,...
“Холостячка“ Злата Огневич жила з чоловіком, який її бив
Нова “Холостячка“ Злата Огневич відверто розповіла про стосунки з чоловіками, які у неї були раніше. З одним з обранців, який піднімав на неї руку, сп...
Вісімдесят відсотків житла в Україні застаріло
В Україні 80% житла застаріло. Причому житло застаріло не тільки фізично, а й морально. Квартири, в яких змушена тулитися більшість наших співгромадян...