Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“

Перший заступник генерального директора "Укрпошти" Олександр Перцовський з жовтня переходить на роботу в АТ "Укрзалізниця". Про це стало відомо з повідомлення його нинішнього патрона Ігоря Смілянського.

Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“ - today.ua

"Я ніколи не коментую кадрових рішень, тим більше тих, які ще не реалізувалися остаточно. Але сьогодні - особливий випадок. І я хочу, щоб усі про нього дізналися від мене, а не від численних поінформованих джерел", - пише Смілянський у своєму Facebook .

Далі начальник коментує внесок, зроблений його першим заступником у роботу "Укрпошти". Він віддав компанії рівно чотири роки життя. З 2016 вони обидва були фіналістами конкурсу на керівника "Укрпошти". Конкурс виграв Смілянський. А через кілька місяців Перцовський погодився стати його першим заступником, очоливши всю операційну і міжнародну частину роботи.

Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“ За цей час командою його першого заступника зроблено дуже багато. І дуже багато, зробленого ним, дасть свої плоди вже після його відходу. Йому вдалося закласти багато фундаментальних речей, що змінили обличчя компанії і зробили її престижною.

«Мені без Олександра буде дуже нелегко. Маю надію, що Владислав Криклій та Володимир Жмак це розуміють ... За ці 4 роки Укрпошта стала тим брендом, за який не соромно і від якого намагаються залучити кадри інші компанії. 4 роки тому фраза "візьмемо топ-менеджера з Укрпошти в УЗ" звучала б як знущання, а сьогодні - це нікого не дивує", - не приховує гордості керівник.

Тому йому одночасно і сумно, що йде один із кращих фахівців, і радісно, що бренд його компанії став привабливим. 30 вересня - останній день роботи його першого заступника в "Укрпошті". Зараз у них - перехідний етап, коли він буде передавати справи, вводити в курс і завершувати розпочате.

"Він буде спокійним і спланованим. "Зради "не буде, або як сказав герой відомого анекдоту, "не дочекаєтеся", - завершує глава "Укрпошти" своє розлоге повідомлення.

Нагадаємо, ще в травні минулого року Смілянський похвалився, що "Укрпошта" випередила іншого українського оператора з надання поштових послуг - "Нову пошту" за кількістю комп'ютеризованих відділень. На той час у "Нової пошти" їх було 3062, а в "Укрпошти" - 4031.

Вчений розповів, чи можно повторно захворіти на коронавірус
Вчений Олександр Лукашев, який очолює Інститут медичної паразитології, тропічних і трансмісивних захворювань Сеченовського університету, розповів про ...
Дружина Олега Винника зізналася про причину своїх сліз
Співачка Таюне, яку вважають дружиною Олега Винника, але яка жодного разу про це не заявила публічно, втім, як і він сам, розповіла про причину своїх ...
Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“
У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу “Танці з зірками 2020“. У проекті перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов...
Навіщо в борщ потрібно додавати оцет і цукор: розкрито секрет насиченого кольору страви
Справжній український борщ повинен бути ароматним і яскраво-червоним. Насичений колір страві надають буряк і томатна паста, однак, секрет не тільки в ...
ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...