Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“

Перший заступник генерального директора "Укрпошти" Олександр Перцовський з жовтня переходить на роботу в АТ "Укрзалізниця". Про це стало відомо з повідомлення його нинішнього патрона Ігоря Смілянського.

Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“ - today.ua

"Я ніколи не коментую кадрових рішень, тим більше тих, які ще не реалізувалися остаточно. Але сьогодні - особливий випадок. І я хочу, щоб усі про нього дізналися від мене, а не від численних поінформованих джерел", - пише Смілянський у своєму Facebook .

Далі начальник коментує внесок, зроблений його першим заступником у роботу "Укрпошти". Він віддав компанії рівно чотири роки життя. З 2016 вони обидва були фіналістами конкурсу на керівника "Укрпошти". Конкурс виграв Смілянський. А через кілька місяців Перцовський погодився стати його першим заступником, очоливши всю операційну і міжнародну частину роботи.

Рокер уже був - тепер поштар: топ-менеджером “Укрзалізниці“ буде заступник гендиректора “Укрпошти“ За цей час командою його першого заступника зроблено дуже багато. І дуже багато, зробленого ним, дасть свої плоди вже після його відходу. Йому вдалося закласти багато фундаментальних речей, що змінили обличчя компанії і зробили її престижною.

«Мені без Олександра буде дуже нелегко. Маю надію, що Владислав Криклій та Володимир Жмак це розуміють ... За ці 4 роки Укрпошта стала тим брендом, за який не соромно і від якого намагаються залучити кадри інші компанії. 4 роки тому фраза "візьмемо топ-менеджера з Укрпошти в УЗ" звучала б як знущання, а сьогодні - це нікого не дивує", - не приховує гордості керівник.

Тому йому одночасно і сумно, що йде один із кращих фахівців, і радісно, що бренд його компанії став привабливим. 30 вересня - останній день роботи його першого заступника в "Укрпошті". Зараз у них - перехідний етап, коли він буде передавати справи, вводити в курс і завершувати розпочате.

"Він буде спокійним і спланованим. "Зради "не буде, або як сказав герой відомого анекдоту, "не дочекаєтеся", - завершує глава "Укрпошти" своє розлоге повідомлення.

Нагадаємо, ще в травні минулого року Смілянський похвалився, що "Укрпошта" випередила іншого українського оператора з надання поштових послуг - "Нову пошту" за кількістю комп'ютеризованих відділень. На той час у "Нової пошти" їх було 3062, а в "Укрпошти" - 4031.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення
Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші...
Українські пенсіонери можуть залишитися без грошей: державі нічим платити пенсії
Уже зовсім скоро українські пенсіонери можуть залишитися без грошей. Причому, чим ближче до нового року, тим вище ймовірність такого сумного сценарію....
Податкова отримає повний доступ до банківських операцій українців: «Все як у Європі»
В Україні мають намір відкрити вільний доступ для податкової інспекції до всіх рахунків і банківських переказів українців, щоб з'ясувати, хто з громад...
Українські банки вивезли зайві долари і євро з країни: з чим пов'язаний експорт валютного кешу
Пандемія коронавіруса внесла свої корективи в життя і фінансове благополуччя українців. У поточному році громадяни країни почали масово продавати валю...
В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...