Проти Анатолія Шарія СБУ відкрила кримінальне провадження: підозрюваний вже відреагував на це

Український опозиційний політик Анатолій Шарій відреагував на відкрите проти нього Службою безпеки України кримінальне провадження. Його підозрюють в посяганні на територіальну цілісність України.

Проти Анатолія Шарія СБУ відкрила кримінальне провадження: підозрюваний вже відреагував на це - today.ua

Приводом до відкриття кримінального провадження стало звернення нардепа від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка, який вимагає дати правову оцінку діям Шарія. Мовляв, той опублікував у своєму YouTube-каналі картинку з неповною картою України. На опублікованій ним карті немає Криму, а також окупованих територій Донецької і Луганської областей. Таким чином, вважає Гончаренко, Шарій зазіхнув на територіальну цілісність країни.

"Такі люди, як Шарій, своїми діями і закликами загрожують суверенітету нашої країни. І на це не можна закривати очі. Буду і далі стежити за ситуацією", - заявив Гончаренко.

Нардеп також наводить у своїй публікації фотокопію відповіді, яка прийшла йому з СБУ. Там, зокрема, пишуть, що розслідування ведеться згідно ч.1 статті 110 КК України ( "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України"). Проти Анатолія Шарія СБУ відкрила кримінальне провадження: підозрюваний вже відреагував на це Реакція Шарія на відкрите проти нього кримінальне провадження не змусила себе довго чекати. Він, зокрема, написав в своєму Telegram-каналі:

"Отже, СБУ відкрила на мене справу за тяжкою статтею" Посягання на територіальну цілісність України ". Стаття передбачає 10-15 років ув'язнення. Справу відкрито ... за картинку до ролика на Ютуб. Я думаю, це дуже добре. Чому - потім скажу . Давайте больше?? ".

Проти Анатолія Шарія СБУ відкрила кримінальне провадження: підозрюваний вже відреагував на це Ще більш красномовно відреагувала на цей факт дружина Шарія та його соратниця, Ольга Шарій, зауваживши у відкритті кримінального провадження якусь часову аномалію.

"Виходить, це у нас президент тільки з трибуни ВР може говорити, що Крим здали Турчинов і Порошенко і буде" атя-тя-тя ". А по суті - жодної кримінальної справи за здачу Криму. Винен виявився Шарій. Проти нього СБУ порушила справу зА ЗАЗІХАННЯ на територіальну цілісність через картинки на ютюбі. Тобто, не зробив би Шарій картинку у 2020 році - Крим був би наш ", - написала вона у своєму каналі.

Проти Анатолія Шарія СБУ відкрила кримінальне провадження: підозрюваний вже відреагував на це Нагадаємо, відносини між Анатолієм Шаріем і владою Володимира Зеленського не кращі, ніж його відносини з однопартійцями Петра Порошенка. Шарій, який в минулому році під час президентських виборів активно підтримував Зеленського, в нинішньому році остаточно пішов війною на гаранта після того, як у Харкові був жорстоко побитий його однопартієць. Влада на побиття політика не відреагувала ніяк.

Пенсіонерам розсилають квитанції з податком на нерухомість: у платіжках - п'ятизначні цифри
Деякі українські пенсіонери стали отримувати квитанції, що містять ветенський податок на нерухомість, який вони мають сплатити. Декому приходять платі...
Екс-дружина Бена Аффлека відреагувала на його повернення до Дженніфер Лопес
Відносини колишнього подружжя Бена Аффлека і Дженніфер Лопес стрімко набирають обертів. Тим часом актриса Дженніфер Гарнер, з якої Аффлек прожив 10 ро...
В Україні хочуть збільшити податок на посилки з-за кордону
В Україні хочуть збільшити податок на посилки з-за кордону. Правда, планують збільшити не сам відсоток податкових відрахувань, а просто розширити базу...
Зняти готівку в касах супермаркетів дозволяється і без покупки: українцям назвали ліміт
Готівка в касі супермаркету може бути знята клієнтами банків і без покупки, але на практиці касири відмовляють у такій операції, вимагаючи спочатку що...
Леся Нікітюк вперше зізналася, чому насправді відмовилася від участі в шоу “Холостячка“
Леся Нікітюк - одна з найбільш завидних наречених України. Дівчина в свої 33 роки все ще не зустріла обранця свого серця і активно продовжує пошуки. Н...