Після програшу Саакашвілі на виборах у Грузії Жириновський запросив його до Москви: “Поїдемо до Януковича, потім і Лукашенко до нас під'їде“

Російський політик і лідер ЛДПР Володимир Жириновський у своїй манері відреагував на програш партії Саакашвілі на парламентських виборах в Грузії. Він запросив головного грузинського опозиціонера приїхати в Москву.

Після програшу Саакашвілі на виборах у Грузії Жириновський запросив його до Москви: “Поїдемо до Януковича, потім і Лукашенко до нас під'їде“ - today.ua

Нагадаємо, вибори в грузинський парламент відбулися в неділю, 31 жовтня. До виборів багато хто пророкував перемогу партії "Єдиний національний рух", створеної екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі, а самого Саакашвілі бачили в ролі прем'єр-міністра. Однак у підсумку ця політсила посіла лише друге місце, пропустивши вперед партію влади "Грузинська мрія". Таким чином, Саакашвілі, проти якого на батьківщині порушено кримінальну справу, як і раніше, не може повернутися в Грузію. Та й прем'єрські амбіції тепер для нього стали нереальними. Адже переможці виборів зможуть сформувати в парламенті майже монобільшість, і самі призначатимуть уряд.

У зв'язку з цим Жириновський не забув нагадати Саакашвілі про його політичне фіаско.Після програшу Саакашвілі на виборах у Грузії Жириновський запросив його до Москви: “Поїдемо до Януковича, потім і Лукашенко до нас під'їде“

"Дорогий Мішико! Що ти так розхвилювався. Навіщо тобі перемога твоєї партії в Грузії? Там і так вже погано: Абхазія не ваша, Південна Осетія не ваша, скоро втратите і Батумі, вас втягнуть у велику війну на Кавказі. Тобі, Мішико, потрібна мирне життя, ти і так перехвилювався ", - пише Жириновський у своєму Telegram-каналі.

При цьому він запрошує Міхеїла Саакашвілі до Москви. Мовляв, приїжджай, сходимо в кращий грузинський ресторан. Далі йде перелік знаменитих грузинських вин і страв, які вони там їстимуть. Володимир Вольфович також описує перед Саакашвілі, як класно вони проведуть час у Білокам'яній.

"Поїдемо на Рубльовку до Януковича, пограємо в карти і доміно, потім до нас і Лукашенко під'їде. І вистачить стогнати вже і брати участь у виборах. Ви все, що можна, вже зіпсували: і в Києві, і в Тбілісі, і в Мінську. Давайте тихо-спокійно ходити по гриби, паритися в лазні, як це любить Лукашенко, і поменше бурчати, що не та демократія або економіка. Це у вас нічого не вийшло, а нове покоління все зробить, але вже без вас, - єхидно описує Жириновський майбутнє пострадянських лідерів поза політикою і хвацько підсумовує: - Досить дурити людей ".

Нагадаємо, трохи раніше Володимир Жириновський закликав Україну, Білорусь, Вірменію та Азербайджан повернутися "додому" - в Росію. Причому, він вважає, що зробити це дуже легко. Достатньо лише, щоб Росія пригрозила цим країнам, що не допоможе їм у разі великої війни.

ДЖЕРЕЛОglavred